Benicio Del Toro

Gerçek Adı Benicio Monserrate Rafael Del Toro Sanchez
Namı Beno,Bingo
Doğum Tarihi 19 Şubat 1967
Doğum Yeri Santurce/Puerto Rico
Eğitim Durumu University of California

Yapımcı (2)

Oyuncu (43)

Son Yorumlar (7)

babe-in-arms 17 Ocak 2011 21:53:01

10

Yazdıklarına tamamiyle katılıyorum.Bize yazacak bişey bırakmamışsın :)

jeniferdeniz avatar jeniferdeniz 27 Mayıs 2008 17:05:05

10

benicio del toro amerikan sinema tarihinin görüp görebileceği en etkileyici,yetenekli,karizmatik adamdır (yakıştırmak istediğim o kadar sayısızca sıfat var ki uzun etmemek için yazmıyorum.) o sessiz sakin mimikleriyle dağları yıkan ifadesi saçı başı birbirine girmiş halleri umursamaz tavırları başlıbaşına kendisi en ufak hareketleri mimikleri gülüşü sırıtışı kaşlarını yukarı kaldırışı gözlerini kısışı herşeyi herşeyiyle nasıl bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır heralde. nedense böyle delisiye sevdiğim kişilere yaptığım yorumlarda saçmalıyorum klişe klişe kalıplar kullanıyorum yaratıcılığım ölüyor kendimide tam ifade edemiyorum ağzım dilim lal oluyor yani.
ama anlayın işte benicio diğer hollywood adamları gibi yükselme çabası gibi birşey barındırmadı hiç içinde. umursamaz tavırlarını çekemeyen doğal olmadığına kendini inandırmaya çalışan yükselme merakındaki tiplerin isimlerini sayarsınız benicio tek dediğimde. o sevimli biz sizdeniz muhabbetinde ticari micari önemsemeden her süslü işe elini atan sonra olgunluk dönemlerinde iki üç tane ödüllü yönetmenin filmlerinde oynamış kült karakterlerin hiçbiri gibi olmadığı için tektir. onların adı daha çok bilinir daha çok söylenir vay uff off denir ama benicio deyince belki çok bilinmez belki bilinir o ayrı ama herkes susar kanımca vaylara offlara gerek bile yoktur.

capone avatar capone 11 Kasım 2007 18:22:11

10

bence mükemmel bir oyunculuk yeteneği olan oyuncu 21 gram da çok iyiydi.ona latin brad pitt de derler 21 gram ın bir sahnesinde ona ne kadar çok benzediğini bir kez daha anladım

Yandex.Metrica