Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Angelina Jolie (Angelina Jolie Voight Pıtt)

Angelina Jolie

Doğum Yeri : Los Angeles, Kaliforniya,ABD

Doğum Tarihi : 4 Haziran 1975

Eğitim : New York Üniversitesi, Film eğitimi aldı, (gece okulu) 1997

Hakkında : 2000: People Dergisinin 50 En Güzel İnsan listesine girdi * Sağ kolunda bir ejderha dövmesi, sol bileğinde de H harfi şeklinde bir dövme var. * Solak. * Bıçak koleksiyonu yapıyor ve adli tıp bilimine ilgisi var. * Ağabeyi ile çok yakın. Hatta bu yüzden ikisi arasında aile içi aşk ilişkisi olduğuna dair söylentiler çıkmış. Angelina ve ağabeyi James bir basın toplantısı yaparak bunların sadece söylenti olduğunu açıklamışlar. * İsveç Dergisi Café de dünyanın en seksi kadını seçildi. * Küçükken cenaze töreni yönetmeni olmayı hayal ediyormuş * Çekoslavakyalı, Fransız ve Kızılderili karışımı * Premiere in 2002 yıllık Power 100 Listesinde 87. olmuştu.

İlgili Filmleravokadoboregi

10 Ağustos 2020 09:26

izlediğim en iyi filmlerin başarılı oyuncusu.

Cevap Yaz

ali2y

2 Mayıs 2019 17:07

Çok alımlı bir kadın. Turist filmindeki halini görünce, nasıl kavga dövüş sahneleri olan filmlerde oynatılmış, iyi oynamış o ayrı, hayret ediyorum.

Cevap Yaz

Metromax

23 Kasım 2015 01:08

itici bir oyuncu pek sevmiyorum

Cevap Yaz

S.Sarp Saatçi

23 Şubat 2012 00:13

Daha çok aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlerini izlediğim ve güzelliğine hayran kaldığım favori bayan oyuncularımdan bir tanesi

Cevap Yaz

portiangel

29 Ekim 2011 14:05

oyunculuğuda GÜZELLİĞİ de 10 numara bir kadın.Zaten dünyanın en güzel 50 kadını listesindede 1. sırada...

Cevap Yaz

jeniferdeniz

23 Nisan 2011 20:19

siz benim bu tür yorumlardan rahatsızlık duymamı eleştiriyorsunuz bende bu tür yorumların abartısını. burası sizin kastettiğiniz bu mudur bilemiyorum ama bir nebze entellektüel bir mekan, tabiki de tartışmayacağız ama sırf aynı düşüncede olmadığınız için klavyeyi tüfek haline getirmeyin lütfen. birini eleştiriyorsunuz sonra da ben tartışmaya kapatmıştım ama diyorsunuz bu pasif bir savunma mekanizmasıdır. dolayısıyla cevabın geleceğini biliyorsunuz.. yani bende bu konu hakkında tartışmak istemezdim ama benim rahatsızlık duyduğum nokta insanların histerikleşmesi. buna isyanım veya bu toplumu ben düzelteceğim ulan diye kahramanlık tasladığım yok. abartı az gelişmişliğin sembolüdür. bunu herkes hayatının bir kısmında yapar ve sonra olgunlaşarak daha selim yorumlamaya çalışır önündeki malzemeyi. ben sadece bu sitenin ağırlığını da göze alarak insanları buna davet ediyorum.. sizin histeriğinizde benimle aynı fikirde olmadığınız için yorumumu abartıp insanların şahsi görüşlerine müdahale adı altında yorumlamanızdır. ben katlanamıyorum ay nasıl yorumlar bunlar bıdı bıdı şeklinde alakasız yorumlar yapmadım. ayrıca o zaman girmeyeceksin bu siteye diye birşey yok. bu lafı söyleyecek  'seni niye bu kadar rahatsız ediyor' tarzında hitap edecek haddi nereden buluyorsunuz bilemedim, histerinize veriyorum. tekrarlamam gerekirse eğer ; 'yorumunuzun varsaydığı davranışın içerisine düşüyorsunuz'.

Cevap Yaz

jeniferdeniz

15 Nisan 2011 21:12

bir yorumu eleştirdikten sonra tartışmayı tenzih etmek alaksız olur bence. ama tartışmayacağım. şuanda sizinde yapmış olduğunuz gibi genel ve yanlış bulduğum tutumları dile getirdim. abartı selinden kurtulmak adına. kimsenin fikrini iğnelemek hakkım ve yaptığım birşey değil. kaldı ki sanırım yorumunuzun varsaydığı davranışın içerisine düşüyorsunuz.

Cevap Yaz

jeniferdeniz

9 Şubat 2011 04:41

iyi oynuyor ama mükemmel değil.

çok güzel ama dünyanın en güzel kadını değil.

bu kadar ayılıp bayılmalar çok yüzeysel ve can sıkıcı gelmiyor mu sizede? hakkını vermek gerekir ama herşeyde 'ayy öldüm bittim'lik de değil açıkçası. biraz sakin yorum yapalım rica ediyorum popüler yargı ve yorumların sentezinde dolu dolu klişe yorum okudum ve çok tekrarlamacı buldum.

en son turistte izledim pek beğenmedim kendisini diğer filmlerindeki oyunculuğuna nazaran ama giyimi özelliklede mekanlara uyumu falan çok hoştu zaten belli ki fena gideri olan şeyler giydirmişler çok da yakışmış ama akılda kalıcı veya iyiydi ya dedittiricek bir performansı yoktu kanımca.

Cevap Yaz

corey

29 Ocak 2010 22:59

Oyunculuğunu güzelliği seviyesine ulaştırabildiğine inanmasam da en sıkı hayranlarından biriyim.

Cevap Yaz

kartal tibet

17 Temmuz 2009 12:50

Angelina JOLİE:DÜNYA SİNEMASINDA OYUNCULUĞU, GÜZELLİĞİ İLE BÜTÜNLEŞEN BİR YILDIZ'DIR DİYORUM.......

Cevap Yaz
Yandex.Metrica