Emmanuelle Chriqui

Gerçek Adı Emmanuelle Sophie Anne Chriqui
Doğum Tarihi 10 Aralık 1977
Doğum Yeri Montreal/Kanada

Biyografisi

Emmanuelle Sophie Anne Chriqui (10 Aralık 1977 doğumlu), Kanadalı film ve televizyon oyuncusu. O belki de en ilgili rolüyle tanınıyor HBO 's Entourage Sloan McQuewick gibi, yanı sıra sevgi ilgi ve Ada m Sandler filmde Sen Zohan ile Mess etmeyin . 2010 yılı Mayıs ayında, o tepesinde AskMen.com 2010 listesi arasında En Çekici Kadın.Chriqui doğdu Montreal , Quebec , kızı Faslı Yahudi göçmenler.Annesi, Liliane, doğdu Kazablanka ve babasının Rabat ve Chriqui akrabaları var İsrail'de .Ailesi uygulanan Ortodoks Yahudilik de Sefarad geleneği.Chriqui bir ağabeyi, Serge ve bir ablası, Laurence vardır. Neredeyse iki yaşındayken, ailesi taşındı Toronto , Ontario . O büyüdü Markham-Unionville , şehrin banliyösünde kuzey doğusunda.Chriqui çok küçükken bir kez o bir aktris olmak söyledim Annesi, öldü.Bir çocuk gibi, onun kardeşi için ödenen, oyunculuk dersleri aldı. Chriqui de drama programına katıldı Unionville Lisesi .Liseden sonra, Chriqui oyunculuk alanında kariyer sürdürmeye karar verdi.Chriqui bir bir 10 yaşındaki olarak oyunculuğa başladı McDonald's'ın ticari. O taşındı Vancouver gibi dizilerde konuk-oynadığı, 1990'ların ortalarında ? Siz Karanlık Korkusu mısınız , Her zaman Şövalye , Bir zamanlar Hırsız ve Paranormal Chronicles: Psi Faktörü . İlk Hollywood'un rolü destekleyici bir karakter olarak yapıldı Detroit Rock City (1999). Chriqui sonra gibi çeşitli filmlerde, çıktı 100 Kız , Wrong Turn , On Line ve Mix . O karşısında oynadı Cameron Douglas filmde National Lampoon Adam & Eve Havva'nın karakteri oynuyor ve oynadığı Adam Sandler 's sevgi ilgi Sen Zohan ile Mess etmeyin .Chriqui onun performansı 100 Girls için bir En İyi Kadın Oyuncu DVD Exclusive Ödülü'ne aday gösterildi ve birlikte, aday Lance Bass Line bir seçim Liplock Teen Choice Ödülü için.Son zamanlarda, o Young'da Standout Performans Trophy kazandı.Hollywood'un Ödüller.Chriqui de oynadı Hinder 'ın " Bir Melek Dudaklar " müzik video yanı sıra içinde Zac Brown Band adlı " It Is olursa olsun "müzik video. O dışarı attı tören ilk adım , bir de Los Angeles Dodgers 8 Haziran 2008 tarihinde oyunu. Chriqui ve Sonbahar 2008 sayısında kapak konusu oldu Çıplak Gözle.O filmde oynadı Cadillac Records o ile yapılan Revetta Satranç gibi (2008), Beyoncé Knowles . Chriqui hayatını arabağlantı komedi birkaç kadından biri olarak 2009 yılında görüldü Trouble Kadın ve netice çıktı Elektra Luxx 2010 yılında piyasaya çıktı.2010 yılında Chriqui Showtime'ın 2011 serisi, katıldı Borgialar.O da içinde Cheetara sesidir ThunderCats 2011 animasyon serisi.

Oyuncu (32)

Son Yorumlar (9)

Kaptan34 avatar Kaptan34 25 Ağustos 2016 18:47:58

10

Çok güzel çok başarılı

kamilzafer 01 Nisan 2016 17:52:13

10

56 ad.foto var dı bir de ben ekledim gündüz leyin oldu 57.Kendileri yahudi imiş,olsun kimseye bir mahsuru var mı ? Bence yok,bize ne.
Tuhaf bir güzellik var cemalinde,yoksa bana mı öyle gelmek de.Yaşı da var lakin dediğim çerçeve de tuhaf.Hani derl er ya reklamlar da " Yerim seni sosis " .İşte öyle bir şey.Allah sahibine bağışlasın. Zafer ALGAN.

by_carisma351 avatar by_carisma351 07 Nisan 2014 22:45:06

10

çok başarılı bir oyuncu

Yandex.Metrica