Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mahmut Hekimoğlu

Mahmut Hekimoğlu

Doğum Yeri : Adana

Doğum Tarihi : 25 Ekim 1955

Ölüm : 2016-09-10

Hakkında : Türk sinema ve dizi oyuncudur. Film aktör ve film yapımcısı. Türkiye'de Adana'da doğdu.

İlgili FilmlerRıza_Nur

6 Kasım 2016 14:53

Allah rahmet eylesin.Son zamanlarda çok sıkıntı çekmişti.

Cevap Yaz

Göztepe

19 Eylül 2016 21:56

Birkaç fimde seyretme şansı bulduğum oyunculuk olarakta orta ayar nitelendirmesi yapacağım bir yapımcı,aktördü. Mahmut Hekimoğlu fiziği tipine ve oyunculuk olarak baktığımda birçok filmde ikinci adam rollerine yakıştırdığım bir oyuncuydu. Sinemada genelde rollerinde hep iyi niyetli insan rollerinde portresi çizen bir oyuncuydu mekanı cennet olsun.

Cevap Yaz

MGUNAY

19 Eylül 2016 10:19

Öldüğünü yeni öğreniyorum. Allah rahmet eylesin. Haberlerde hiç duymadım.

Cevap Yaz

liondaddy

17 Eylül 2016 18:37

Temel Gürsu Tarık Akan'ın vefatı hakkında "Geride 3-5 kişi kaldık" dedi. Maalesef doğru. Yeşilçam yıldızları birer birer kayıp gidiyor ve büyük bir hüzün kaplıyor hayranlarını. Mahmut Hekimoğlu çok iyi bir oyuncu olmanın yanı sıra çokta iyi bir insandı. Mekanı cennet olsun.

Cevap Yaz

sinemaadamı

16 Eylül 2016 13:11

aile şerefinin selimi nur içinde yat inşallah. son günlerinde kendisine yardımcı olan hastane masraflarını karşılıyan nuri baba allah sendende razı olsun. yeşilçamın ustaları birbir kayıp gidiyor elimizden. allah sabır versin hepimize. tüm türkiyenin başı sağolsun. tarık akan mahmut hekimoğlu unutulmayacaksınız. yüreklerimizde hep bir yeriniz olacak.

Cevap Yaz

sinemaagresif

11 Eylül 2016 19:06

Bir yaprak dökümü daha. Yeşilçamın bir değeri daha çok erken ayrıldı aramızdan. Sinemaya 1973 yılında çekilen Öksüzler filmiyle adım atmış, sonrasında birçok dizi filmde rol almış usta isim Aile Şerefi filminde ki Selim rolü ile geniş kitlelere hitap etmiştir. Allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

AlınYazısı

11 Eylül 2016 14:46

O Öksüzlerin Teğmen Kenan'ı Aile Şerefi'nin Selim'i Gülen Gözleri'n Temeliydi. İyi yürekli, Delikanlı Yakışıklı Masum genci oynadı Hep. Kötülük yoktu onda.Hep İyi Rollerde Gördük Onu. 73 de başlayan sinema hayatı bugün günümüze kadar etmişti. Vefatına çok üzüldüm. Sonbahar geldimi Yeşilçam Yaprakları Çaresiz döker kendini. Geride kalan Yapraklar Köküne Daha Sıkı Bağlı Olan Bir Ağacın yaprakları gibi kendini yenileyip daha uzun ömürlü olması temennisiyle. Nur İçindee Uyu Mahmut (Kenan, Selim ve Temel) Ağbi.

Cevap Yaz

Kleberson

10 Eylül 2016 20:54

vefat etmis cok üzüldüm cocuklugumuzun bir önemli oyuncusu Daha aramizdan ayrildi allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

mansurx

10 Eylül 2016 20:45

Mahmut hekimoğlu yeşilçamda küçük büyük bir çok rolde oynamış oynadığı her işe renk katmış karizmatik güzel gülebilen iyi bir oyuncuydu sinema dışında tv filmi ve dizilerde de yer almış popülerliğini hep korumuş günümüze kadar gelmiş değerli bir oyuncuydu ayrıca yeşilçama yapımcılık yaparak da bir çok film ve dizi kazandırmış dı allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Cevap Yaz

erakman

10 Eylül 2016 18:28

2007 senesinde hakkinda yorum yazmisim.Cok begendigim guzel karakterli de bir oyuncu idi.Vefat haberini az once okudum ve cok uzuldum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica