Meltem Cumbul

Doğum Tarihi 5 Kasım 1969
Doğum Yeri İzmir
Eğitim Durumu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü

Oyuncu (36)

Son Yorumlar (49)

sinemaadamı avatar sinemaadamı 11 Şubat 2017 21:00:57

10

bir zamanlar hayra kaldığım bir oyuncuydu. hem güzelliğiyle hem de üstün oyun gücüyle insanı kendisine çeken bir yönü vardı. oynadığı tüm rollerden alnının akıyla çıkmayı başarmış yetenekli bir oyuncuydu. ilk olarak başrolünü mehmet ali erbilin oynad ığı bay e filminde seyretmiştim onu. orda çok ilginç bir rolü vardı. daha sonraları bikaç show programında dans etti dansını çok beğendim. propaganda filmindeki rolü zaten tartışılmaz. abdülhamit düşerken filmindede gayet başarılıydı. sesi de çok güzel. gönül yarası filminde şener şenle çok güzel bir uyum içindeydi. orda sesini de kanıtlamıştır. en önemli 2 rolü benim için 1 yılan hikayesindeki zeyno rolü ve beşik kertmesindeki elmas maden rolüdür. bu iki rolde çok beğenmiştim onu. kendi güzel.sesi güzel. oyunculuğu tartışılmaz. aynı başarıyı keşke şimdilerde de gösterebilse ama nerde. saygılarımla.

vatansever10 avatar vatansever10 06 Kasım 2015 21:32:04

10

Meltem Cumbulun bir dönem kaset çalışmasıda olmuştur.Gönül Yarası filminde ki etek sarı türküsünü çok güzel seslendirmiştir.Oyunculuğunu beğenirim..

ecenurcu 18 Kasım 2014 14:56:25

Yetenkli guzel icten cok sevdigim bi kadin oyuncu.Daha cok goz onunde gormek isteriz ozellikle her gun yeni bi dizi film cikan su gunlerde unlu olmaya calisan ama yogunluktan olamayan insanlar yerine.Yesilcamdan sonra hatta onlar kadar gordugum biri. Oyuncunun tanimi.

Yandex.Metrica