Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mesut Uçakan (Mesut Uçakan)

Mesut Uçakan

Doğum Yeri : Kırıkkale

Doğum Tarihi : 1 Ocak 1954

Eğitim : İ.Ü.Gazetecilik ve Halkla İlişkiler

Hakkında :

İlgili Filmler

Resimler



MGUNAY

24 Aralık 2009 16:15

yücel çakmaklı gibi başarılı olmazsa dahi en azından milli sinemanın ikinci öncüsü sayılabilir. başarılı eserler vermek istiyor ama galiba pek yetenekli bir yönetmen değil. ama yaptığı filmler sinemamız için değerli yapımlar bu yüzden saygıyı hakediyor.

 

Cevap Yaz

büyükdoğulu

9 Şubat 2008 19:13

bence mesut uçakan gibi kişiler desteklenmedikçe daha türk sineması geriye gidecektir mesut uçakan gibiler desteklenmiyoe ve bu yüzden işte filmleride sinema tekniği açısından kusurlu oluyor mesut uçakan gibi sinemaya hayatını vermiş kişileri manasızca eleştirmek yanlış olur

Cevap Yaz

cansu.demir24

4 Eylül 2007 11:05

Manevi yönü güçlü bir insan oldugunu biliyorum. Dini içerikli filmler yapması güzel ama acıkcası pek yetenekli bir yönetmen oldugunu düşünmüyorum. Keske daha yetenekli olsaydı geniş bir kitleye ulasarak insanlara daha faydalı olurdu. Yine de iyi niyetli bakıldıgında amacının iyi oldugunu düsünüyorum bu nedenle cok da acımasızca elestirmek istemiyorum.

Cevap Yaz

QBLCHA

21 Şubat 2007 13:29

Türk Sineması\'nda kendine ait bir çizgisi olan tek yönetmen. Senaryoları, müziklerı, oyuncuları tamamen farklı ve seçkin. Hayranlıkla takip ediyorum yapıtlarını. Muhammet Hatunoğlu

Cevap Yaz

memleketim

8 Kasım 2006 12:51

başarılı kaliteli eserlere imza atmış müstesna yönetmenlerden birisi.

Cevap Yaz

nix

20 Eylül 2006 11:33

Çektiği film kategorisinde rakibi yok.Başarılı işlere imza attı.Türk sinamasında manevi boşluğu dolduran bir isim.

Cevap Yaz

nezihemuhittin

23 Temmuz 2006 16:06

mesut uçakan yapımı filmleri defalarca izlemişimdir.filmleri sadece izlenmiyor,izlerken düşündürüyor,düşündürürken ağlatıyor.tarz olarak muhteşem.allahtan dilerim ki başarılı yapımları devam eder.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica