Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Rıza_Nur

25 Temmuz 2016 00:33

Gerçekten de en güzel Hint kadını.Ceren Hindistan'a benziyor.

Cevap Yaz

Arshi

24 Mart 2016 18:50

1 kasım 1973 doğumlu'dur.43 yaşında olmasına rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiştir.1994 yılının Dünya Güzeli seçilmiş,daha sonra beğenilerek sinema filmlerinden bir çok teklif almıştır ve zamanla hindistanın en meşhur sinema oyuncusu olarak büyük başarılara imza atmıştır.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

21 Ekim 2011 21:45

Bi kere oyunculuk, ses müzik, fizik, her bi'şey var. Bir sanatçı için daha ne olsun? Kendisi de Dünya çapında Hindu güzeli!..

Cevap Yaz

jeniferdeniz

23 Nisan 2011 20:36

aishwarya rai şu ana kadar tanıdığım en mükemmelliyetçi bayan oyunculardan biridir.kimsede mükemmelliyet aramam hiçbir oyuncuya da öyle ayılıp bayılmam ama bu kadının mükemmelliyetçi yapısını tek bir hareketinden anlamak mümkündür heralde. pek çok bayan oyuncuyu beğeniyoruz ve yakın çevremizde paylaşıp yorumluyoruz benim tutucu bir sinema takipçisi olduğumu bilen çevremden aldığım tepkilerse hep aynıdır 'bu kadın.. farklı ya. yani ne bileyim hintdi bu değil mi? bir asil.. evet asil bu kadın ya'' diyaloğunun üç aşağı beş yukarı aynılarını yaşıyorum. dolayısıyla da aishwarya rai'nin böyle tanımlanmakta güçlük çeken kibirle karıştırılmaması gereken bir asilliği vardır. bunu güzelliğinde etkileyici ses ve mimiklerinde o kasmadan akıp giden aksanında bile bulabilirsiniz.aslında başta çok küçümsedim çok popüler bulurdum. fakat işler guru filmindeki performansını izlediğimde çok değişti. sanırım çok uzun zamandır gözleriyle bir bakışıyla bir gülüşüyle beni bu kadar etkileyebilen işte bende biri olmak istiyorsam bu'nun gibi olmak istiyorum veya gerçekten bir oyunculuktan bahsediyorsak o bu olmalı dediğim ilk ve tek oyunculuktur. o güçlü duruşu duygulu bakışları ardından verdiği imaj pek çok oyuncunun elde edemediği bir oyunculuk karakteridir. aynı zamanda muazzam dans ediyor diyebilirim, eğer birgün dünya çapında bir kuğu balesi gösterisi falan olursa zorlayın kolundan tutun atın sahneye oynasın. biliyorum baleyle işi olmaz daha çok müzikal dansları ve kathaktan anlıyor kadın ama olsun, öğrenir. kendisi zamanında yaptığı cannes juriliğiyle bir kez daha gönlüme taht kurmuştur. ne diyebilirim ki güzelliğiyle, yeteneğiyle, asilliğiyle sinema sahnesinde bu kadar parlayan bir oyuncu daha görebilmiş değilim uzun süredir.

Cevap Yaz

özi 004

3 Kasım 2008 14:04

evet çok güzel bir kadin sanirim 1994de Dünya güzeli seçildi. Hem oyunculugada çok iyi

Cevap Yaz

capone

23 Şubat 2008 12:49

hindistan dan çıkan en güzel kadın herhalde

Cevap Yaz

atsmea

2 Kasım 2007 15:06

dünyanin en güzel kadinlarindan

Cevap Yaz

aslıhan

23 Ocak 2007 17:25

mükemmel güzel bi kadın film de şahane herkese izlemesini tavsiye ederim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica