Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mansur Yıldırım

Mansur Yıldırım

Doğum Yeri : Adana-Feke

Hakkında : Sinema ve edebiyat alanında bir çok kurs ve okulda eğitimler almıştır.Göztepe

14 Mart 2020 02:15

Yetenekli bir arkadaşımız iki kısa filmini seyrettim fena değildi sanatı seviyor, insanlarla sohbet etmeyi seviyor daha doğrusu sinema ve yesilçam tutkunu. Eğerki gereken şansı bulabilirse hem internet ortamında hemde sinemalarda iyi filmlere ödüllü filmlere imza atacağından hiç şüphem yok başarılar diliyorum.

Cevap Yaz

MGUNAY

22 Şubat 2020 05:47

Yerli ve yabancı yüzlerce filmi izleyerek sinematürke en fazla katkı sağlayan arkadaşlardan. Zamanında benimde çok aradığım filmlere maddiyatından çok harcama yapmış. Bana da hiçbir karşılık beklemeden veren çok fedakar bir dost. Aramızda bugüne kadar en ufak bir kırgınlık yaşamadığım bu dostumuza sağlıklı uzun ve bol sinemalı günler diliyorum.

Cevap Yaz

sinemakralı1

20 Şubat 2020 00:22

Ben çocukluktan beri sanata meraklıydım çocukken o dönemki çocuk şarkıcılardan ve çocuk oyunculardan etkilenip şarkıcı ve oyuncu olmak istedim sesim iyi olmadığından şarkıcılıktan vazgeçtim oyunculukta yetenekli olmama rağmen ailem o dönem okuduğum için izin vermedi vede çocukken hep kitap okurdum sonra lisede kitap çıkarmak istedim manken ve oyunculuğa heves ettim malesef yine ailem ve arkadaşlarım bu sektörde tutunamazsın oralar hayal filan diyerek vazgeçirdiler sonra yönetmenliğe merak sardım edebiyat yönümden dolayı yazarlık yönüm vardı ilk başta el kamerası ile kısa filmler,kısa belgeseller çektim sonra cep telefonuyla ama malesef bunlar amatörce işlerdi hala bilgisayarımda dururlar izlenecek gibi değiller arkadaşlarla mahalleden kişilerle ailemle akrabalarla yaptığım işlerdi kendimi geliştirmek için okulunu okudum eğitimler aldım sonra ilk profesyonel kısa filmim kırık bir hayat filmini yazdım yönettim yapımcılığını yaptım hikayesi gerçek bir hikaye çok hüzünlü amcamın hikayesi filmde olduğu gibi ölmedi akıl hastanesine düştü sonra öldü ben biraz değiştirdim ikinci kısa filmim de yine yazdım yönettim hikayesi ilk kısa film gibi bana ait gerçek bir hikaye bir arkadaşım kredi borçları yüzünden intihar etti malesef kaybettik ama ben filmde ölümünü göstermedim mehmet in hali filminde her yerde adım yazmasın diye senaryo yerine başka birinin adını yazdırdım bundan sonrada kısa filme devam edeceğim uzun metraj çok zor ve festival filmlerine tanıdıklara ödül veriyorlar gişede ise bkm ve avşar film ve diğerleriyle baş etmek imkansız ondan dolayı kısa filme devam.

Cevap Yaz

şabanoviç

3 Ağustos 2015 15:27

size sinema maceranızda başarılar dilerim bence epey kısa filim yapmışsınız artık uzun metraja başlayın derim

Cevap Yaz

mansuryıldırım

3 Ağustos 2015 18:54

çok teşekkür ederim osman bey maddi imkanları sağladığımda bir iki yıl sonra başlayacağım bir uzun metraj filme allah nasip ederse tabi bu sektörde film yapmak mesele şu an iki üç tane daha kısa film yapacağım burda yazılı olanların çoğu amatör kısa film profesyonel kısa filme yeni yeni başladım bu işler tecrübe oldu bana ama hala pişmem gerek acele etmiyorum sinemaya iyi bir başlangıç yapmak istiyorum ilginiz için çok teşekkür ederim sevgiyle kalın

Yandex.Metrica