Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Boran Kuzum

Boran Kuzum

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 17 Şubat 1993

Eğitim : İstanbul Ü. Konservatuvar Sahne Sanatları

Ajans : Yasemin Özbudun Talent Management

Hakkında : Boran Kuzum İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü eğitimi almıştır. Tiyatro, reklam ve kısa filmlerde yer alan Boran Kuzum yeni sezon dizilerinden olan Atv ekranında yayınlanan Analar ve Anneler dizisi kadrosunda yer almış oyuncu Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine 21.bölüm itibariyle dahil olmuştur ve dizide Yetişkin Şehzade Mustafa rolüne hayat vermektedir.mansur.yıldırım

16 Şubat 2017 05:19

Boran kuzum yetenekli,karizmatik bir oyuncu muhteşem yüzyıl kösem deki başarısını vatanım sensin dizisinde de sürdürüyor bundan sonra sinemada da görmek isterim başarılar dilerim.

Cevap Yaz

sinemaagresif

15 Haziran 2016 16:00

Kösem de ki en gözde isimlerimden biri. İlk burada seyretmeme rağmen çok başarılı buldum kendisini . Hem dram hem de komediyi iyi canlandırır bence. Kesinlikle komedi denemeli. Kösem 'de neydi öyle ya rol aldığı ilk bölümde biraz tuhaf ve itici gelmişti bana açıkçası ama sonrasında çok güldürdü beni. Ağalar validemi götürüp nezarete atın, sonra ağalar alın şu masayı götürün haremde biraz hava alsın , daha sonra şehzade mi padişahım ben ben padişahım , en sonda Sultan Osman çok yaşa kılıcın değsin arşa replikleri kırdı geçirdi beni ya gülmekten.Bazı sahnelerde de hüzünlendirdi tabi . Mesela tahta ilk çıktığında ağabeyinin öldüğüne inanmayıp tabutunu açtığı sahne, sonrasında gördüğü hayallerin etkisiyle bağıra çağıra kendini halkın içine atıp bana yardım edin ben sizin padişahınız değil miyim? diye hüngür hüngür ağlayıp kriz geçirmesi, saraydan kaçmaya çalışırken yakalanıp ağabeyine sarılması öldürme beni ağabey , yardım et bana dediği sahnelerde çok duygulandım. Divane Şehzade Mustafa rolü için adeta biçilmiş kaftan gibi maşallah. Gerçi gerçek Divane Mustafa böyle midir bilemem ama Boran divane rolünde 10 numara gerçekten. Umarım bu başarısı hep böyle devam eder. Allah yolunu açık etsin.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica