Sıla Erkan

Doğum Tarihi 28 Aralık 1989
Doğum Yeri Ankara
Eğitim Durumu Gazi Üniversitesi İşletme Fakültesi

Biyografisi

Ankara doğumlu olan Sıla Erkan İstanbul’da yaşıyor. Kendisi şuan mediakraft şirketine bağlı BonBon Tv’de sunuculuk yapmakta. Bunun yanı sıra yine mediakraft şirketine bağlı olan oha diyorum ve yap yap gibi youtube kanallarında da zaman zaman konuk olarak yer almaktadır.

Sıla Erkan ilk ve orta öğrenimini memleketi olan Ankara’da okumuştur. Lisans eğitimini ise Gazi Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır.

Kariyerine ise ilk önce İstanbul Fm’de radyo programcılığı yaparak başlamıştır. Daha sonra çevresindeki insanların yüzün çok güzel telkinlerinden yola çıkara tiyatro kariyerine başlamak için Şahika Terank’ta oyunculuk eğitmi almıştır.

Yıl 2013 yılında İstanbul Fm’den ayrılan Sıla Erkan sonrasında ise mediakraft şirketinde işe başlamıştır. Sıla Erkan mediakraftta sunuculuk yapmaktadır.

Öte yandan tiyatrodan vazgeçmeyen Sıla Erkan, şuan gösterimde olan Mizahiyet Teorisi oyununda oynamaktadır. Ayrıca günlük yaşantımızda kullandığımız navigasyonun sesidir. Beyaz show 'da kendisi açıklamıştır.

Sıla Erkan’ın boyu 1,62 m olup kilosu ise 58’dir.

Oyuncu (1)

Son Yorumlar

Yandex.Metrica