Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yıldırım Yanılmaz (Yıldırım Yanılmaz)

Yıldırım Yanılmaz

Doğum Yeri : Zonguldak

Doğum Tarihi : 18 Ocak 1946

Eğitim : Konservatuvar

Hakkında : Tiyatro ve Sinemayı bir arada yürütebilen ender kişilerdendir. Ayrıca Ülkemiz sınırları içinde konuşulan Yöresel ve Ulusal Lehçeleri, metodik bir sisteme getirip çabuk ve kesin olarak öğretilmesine olanak sağlamıştır. MSM Sanat merkezi öğretim görevlisi olarak Konservatuar bölümünde Tiyatro ve Sinema dersleri vermektedir. Sinema ve Tiyatro alanında, zaman zaman düzenlediği kişisel kurslarla her iki sektöre eleman yetiştirmektedir. Ayrıca Sinema için çok önemli projeleri de hayata geçirme aşamasındadır.

İlgili FilmlerMGUNAY

27 Ağustos 2010 16:38

TGRT filmlerinden olan Batmayan Güneş ve Yeşeren Asmayı çok güzel yönetmiş aynı başarıyı şimdiki yapımlarıyla bekliyoruz.

Cevap Yaz

yildiray_cinar55

13 Haziran 2010 23:31

sevgili YILDIRIM YANILMAZ hakikaten büyük islere imza atim yer almis bir emektardir. kendisine saygi ve sevgilerimle ben samsunlu deniz yildirim

 

Cevap Yaz

Yıldırım Yanılmaz

4 Mayıs 2010 10:02

Eee! Artık tanıyınız yahu, kaç yıl oldu

Cevap Yaz

Yıldırım Yanılmaz

30 Ocak 2010 18:53

Çok teşekkürler.Aynı dilekler de benden sana.Ben o dediğin çok  çok daha iyi yerin sizin yüreğiniz olduğuna inananlardanım.Sevgilerimle.

Yıldırım Yanılmaz

 

Cevap Yaz

isocum

17 Haziran 2009 22:25

Dikkatinizi çekmek istediğim yetenekli sonderece anlayışlı ve mütavazi sinemaya ve tiyatroya emek vermiş çok çok daha iyi yerlerde  görülmesi gereken ve göreceğimize inandığım bir abimiz kendisine başarılar ve Allahtan uzun ömürler diliyorum

Cevap Yaz

kamerastop

2 Haziran 2009 02:45

Yönetmen, senarist, aktör, tuluatçı, orta oyuncu, kantocu, saymakla bitmez on parmağında on marifet, kısacası onu tanımak lazım.

Cevap Yaz

tontiş fatma

21 Ocak 2008 16:22

orta okula gidiyordum onunla gerçek bir eğitime adım attığımda benim içn çok önemli biri sevgi dolu öğretmeyi seven öğretmekten kaçmayan insanların damarına göre şerbet verip onları başarıya ulaştıran biri bu övgüler ona az bilee.hocam sizi çok seviyorum..

 saygılarımla

 fatma

Cevap Yaz

aslı gökler

20 Aralık 2007 11:36

cok küçüktüm aslında onun engin bilgilerinden yararlanmak için yanına gittigim zamanlar hayatımda basarılı,önemli konuların altına imza atmış ender insanlardan birisi o:)onu örnek almıstım ve sayesinde çok şey ögrendim hocam sizi çok seviyorum ellerinizden öperim saygılarımla...ASLI GÖKLER

Cevap Yaz

özgürdaşdan

29 Ağustos 2007 12:43

Ben Yıdırım Yanılmaz' ın öğrencisi Özgür Daşdan. Sevgiyi, saygıyı, dürüstlüğü ve tiyatroyu ondan öğrendim. Sayesinde bir okulda drama öğretmenliği yapıyorum. Herşeyi Ona borçluyum. Bana vermişolduğu eğitim ve öğretim için Ona çok teşekkür ediyorum ve ellerinden öpüyorum. Kendinize iyi bakın hocam sizi seviyorum.

Cevap Yaz

cero

3 Mart 2006 00:05

Fiilmleri cok hosuma gitti. Kesinlikle yeni filmler bekliyorum..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica