Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Yazım

1 Temmuz 2007 13:39

Sinema ve Yönetmenlik üzerine öğrendiğim tüm bilgiyi, eğer bu bilgi ile mesleğimde, başarıyı elde edebilirsem, bu başarıyı, borçlu olduğum, bana mesleğimi sevdiren, mesleğime saygı duymama neden olan, en önemli hocalarımdan biridir! Kendisinden öğrendiğim tüm bilgilerin herbirinin de, gelecekte ki ; mesleki kariyerimde, çok işime yarayacağını biliyorum! Kendisinin, öğrencisi olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum! Benim eğitimimde imzası olması, mesleğimdeki, geleceğime güvenmemi sağlıyor! Hocama üzerimdeki emekleri ve bana güvendiği için teşekkür ediyorum.....

Cevap Yaz

mstfhktnr

23 Aralık 2006 00:43

müthiş bir insan.değeri gerektiği kadar bilinmiyor kanısındayım.bir insan birşeyler öğretebilmek için en fazla onun kadar çırpınır herhalde.

Cevap Yaz

artake

9 Kasım 2006 15:21

gerçektende bu piyasa içerisinde saygı duyulması gereken bir insan. ama bizler onun değerini ne kadar bildik!! tartışılır. bir keresinde bize derste yine birşeyler öğretmek için çırpınırken sandalyeden düşmesi gözümün önünden gitmiyor. ama kendisi bizim bıyık altından gülmemize rağmen hemen toparlanıp aynı aks üzeinde kesme yapmak yanlış diyerek derse devam etti.

Cevap Yaz

#gülin

8 Eylül 2006 17:18

Kendisine çok saygı duyuyorum.Çok başarılı bir yönetmen.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica