Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


bltszlk

19 Ekim 2017 18:33

Bülent Ersoy Show Tv'de önümüzdeki Pazartesi başlayacak ilk bölümüyle Çukur adlı dizide konuk oyuncu olarak yer alacak.Bülent Ersoy'un hem sesi hem yorumu Muhteşem.Allah uzun Ömürler versin.

Cevap Yaz

t_rex

27 Kasım 2011 12:45

Son albümü (2011)  "bir teselli ver" şarkısına olağanüstü bir  tat ve yorum katmıştır. ama aynı albümden "dert bende" şarkısını ise rezalet okumuştur.

Cevap Yaz

portiangel

3 Kasım 2011 14:32

Bülent Ersoy oyuncudan ziyade mükemmel bir ses sanatçısıdır.Yorumculuğu ve türkçeyi kullanması son derecede tıpkı sesi gibi kusursuzdur.Bizler sanatçıları sadece icraatlerini baz alarak değerlendirmeliyiz.Bence kimse Türk müziğindeki emeğini göz ardı etmemelidir.zamanında yurtdışında verdiği bir konser çıkışında kendisine yabancı bir gazetecinin ' Türkiye sizin gibi bir sanatçıya yıllarca yasak koymuştur bu konuda ne diyeceksiniz! sorusuna ''o benim ülkemin iç işidir'' diyerek büyük bir olgunluk göstermiştir.Bence asla anlayıp dinlemeden kimseyi yargılamamalıyız..

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

23 Kasım 2010 23:34

"Kariz_ma_35" Arkadaşım.. "Bülent ERSOY'A" olan yorumuna hemfikirim. Benimde verebileceğim puan 2.5 dan 3 olur, oda Sanatçı müzisyen kimliğine..."

Cevap Yaz

kariz_ma_35

19 Ekim 2010 23:49

Türk Müziğinin en fazla polemik yaratan isimlerin başında gelir.Diğer yorumcu arkadaşlarımın belirttiği gibi oyunculuğu çok zayıf attığı kahkahalarda cabası tek beğendiğim tarafı ses tonudur ve çok güçlüdür.1-2 şarkısı hoşuma gider bu şarkıların hatrına 2 puan veriyorum.

Cevap Yaz

MGUNAY

11 Ağustos 2010 10:49

ne müziğini ne kişiliğini nede oyunculuğunu hirbirşeyini beğenmiyorum.

Cevap Yaz

Sasha

15 Eylül 2009 14:55

kendi haline has... tüm farklılığına rağmen sevilen sevdiren sayın ersoy döneminde darbenin ağır baskısı altında çok radikal bir karar alarak türkiye tarihinde neredeyse bir ilke imza atmıştır.oyunculuğu cinsiyetine kavuştuktan sonra daha oturmuştur.çılgınlığı,osmanlı havalarıyla seviyorum onu.

 

Cevap Yaz

bltszlk

18 Nisan 2009 22:59

BÜLENT ERSOY.Nerden eleştirsem acaba sırayla yazayım .Cinsiyet değişimi ,çok değiştirmiş insanı.Hanfendi olamaz olsa bile kokoş hanfendi olur.Giyimi popstarda giyimleri bi tuhaf dekolte,farklı farklı elbiseler kürkleri çuval giysen yakışır sana..Yüzündeki makyaşları çok abartıyor ,birde yok kulağımda küpeler ,yok elimde,kolumda pırlantalarıyla insanlara hava atıyor.  Muazez abacı Bülent Ersoy a arap bacı demiş aynen katılıyorum Muazzez Abacı ya.Birde kendisini çok övüyor ben milli piyangoyum diyor her yerde,yok sen Türkiye nin liderisin ya.Bazı kişiler nasıl evlilik yapıor Bülent Ersoy la.Kendisi zaten kalıplı insan. Birde popstar da Orhan Abimize laf atıp durardı,magazin gündeminde durabilmek için. Herkese laf atıp duruyor.Divcalığına birşey demiyorum.YİNE DE BÜLENT ERSOY A SAYGILAR  SEVGİLER DİYORUM

Cevap Yaz

mimarsinan

5 Nisan 2008 19:17

O kadar sert, o kadar belirsiz duruyor ki, ne yapacağını bilemezsiniz. Değişimden önce daha munis gibiydi sanki. Filmlerindeki oyunculuk gücü ise zayıf. Ama adını Fikret Hakan'dan, Yılmaz Duru'dan, Gülşen Bubikoğlu'ndan, Fatma Girik'ten üstte yazdırabiliyor. Yalnız, bu konuda tek örnek değil. Bir çok ses sanatçısı, gündemde olduklarında, gerçek sinema sanatçılarından, emektarlarından para ve isim olarak önde yer alıyorlar.

Cevap Yaz

| S z R |

26 Mart 2008 21:43

Eski filmlerini seyrettim pek iyi oynayamıyor .

eski albümlerini seviyorum sadece  

 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica