Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Boran Etili

Boran Etili

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 7 Aralık 1988

ResimlerSinemakralı1

3 Nisan 2020 07:13

Neşeli gençlik filmi ile yaktı kendini oyuncu olarak kendisine bu filmi pek yakıştıramadım.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

12 Kasım 2014 09:26

Hayal köy adlı dizide kötü çocuk mithat performansı dışında iyi performansı yok neşeli gençlik filminde hem iyi rolde olup hemde o tarz sahnelerde oynayınca çok kötü bir performans gösterdi sanırsam bu film yüzünden oyunculuğu bırakmış.

Cevap Yaz

Feanaro Seregon

11 Mayıs 2011 20:38

Haklısınız keşke hep o küçük sevimli çocuk olarak kalabilseydim akıllarda :) Fakat zaman akıp gidiyor insanlar büyüyor. Bir takım yanlış kararlar sonucunda bu duruma gelmek imkansız değilmiş anlıyorum :)

Cevap Yaz

Feanaro Seregon

11 Mayıs 2011 20:26

Yıllarca bu sektörde bulunup daha sonra kişisel sebeplerden dolayı sektörden ayrılıp farklı bir yol çizmiş bulunmaktayım... Ve burada 'oyunculuk'tan anlamayan insanların gereksiz yorumlarını görmek sadece sizlere gülmemi sağladı :) Sayın filimci isimli üye; o kişi ağabeyim değil amcamdır (Çetin Etili) ve onun torpil yapmasıyla değil sunduğu fırsat ile bu sektöre adım attım. Oyunculuğumu beğenmek zorunda değilsiniz ki gel gelelim bende Neşeli Gençlik'teki oyunculuğumu hiç beğenmedim o konuda haklısınız. Fakat diğer projelerdeki oyunculuğum hakkında bu şekilde genel bir konuşma yapmanız hiç hoş değil... Varsa imkanınız sizleride kamera karşısında görmek isteriz. Tabi heyecandan titremeden ve repliklerinizi unutmadan durabilirseniz.

Chocolata sanırım senin kim olduğunu tahmin edebiliyorum :) 

Saygılarımla

Boran Etili

Cevap Yaz

nixis

6 Şubat 2009 19:31

Neşeli Gençlik filmindeki halleri hiç hoş değildi.

Cevap Yaz

attack64

3 Ocak 2008 04:48

Neseli Gencli FIlminde izledim ve izlemez olsaydim diyorum.

Cevap Yaz

filimci

4 Ekim 2007 07:02

sanırım abiside oyuncu abisinin torpiileriyle bi yere geliyor vasat bir oyuncu bizim ailede oynamıştı hatılıyorum ama vasat

Cevap Yaz

chocolata

17 Şubat 2007 02:02

boran etili benim okul arkadasımdı.arkadaşlığında olduğu gibi oyunculuğunda da mükemmel biri...onun böyle güzel biyere gelmesi benim içinde övünç kaynağı;umarım hep daha yükseklere yol alır...kıvırcık çikolatası dostu onu basarılarından dolayı kutluyor...yeni projelerinle seni görmek istiyorum borancığım...buraya yazmış olduğumu görürsen epey şaşıracaksın...sanırım ben bile şaşırıyorum...arayıp sölesem mi ...yok yok şaşır daha iii

Cevap Yaz
Yandex.Metrica