Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Korhan Uğur

Korhan Uğur

Doğum Tarihi : 24 Ocak 1976

Hakkında : 1976 yılında Tekirdağ’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Yüksek öğrenimini Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Fakültesi Elektronik Haberleşme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde bitirdi. Liseden sonra kısa metraj filmler çekti, ödüller kazandı. 100’den fazla reklam, video klip işlerinin yapımında görev aldı. Çeşitli TV program ve dizilerinde senaristlik yaptı. Kariyerine Senarist & Yönetmen olarak devam ediyor.

Web Sitesi : www.korhanugur.com

Resimlersinefil11

22 Ocak 2017 10:32

Korhan Uğur'un filmlerinde ortak tema "Ölüm"dür. Farklı türlerde (Fantastik, dram, komedi) çektiği ve yazdığı filmler vardır; ama komedide oldukça iyidir. Sette oldukça hızlı çalışır. Ekibe ve işe karşı hep pozitiftir. Korhan Uğur ile çalışan yapımcı ve ekip mutlu olur.

Cevap Yaz

myıldırım

27 Ocak 2015 05:19

Korhan uğur ilginç ve farklı filimler yapıyor öldür beni,sağ salim,terkedilmiş bu şekilde devam ederse kendine özgü filimleriyle bilinen bir yönetmen ve senarist olarak ilerde daha başarılı olacaktır şimdilik 6 puan veriyorum.

Cevap Yaz

alkinonder

19 Ocak 2009 12:54

Film çektiğini duyunca senden çok sevindim korhan abim benim. bu piyasada senin yerin benim için ayrıdır her zaman ..Umarım film başarılı olur

Cevap Yaz

saygin

30 Haziran 2008 17:48

ideallerinin peşinden koştu.

ilk sinema filmini çekti ''ÖLDÜR BENİ''  2008

yolun açık olsun kardeşim

Cevap Yaz
Yandex.Metrica