Sophia Bush

Gerçek Adı Sophia Anna Bush
Doğum Tarihi 8 Temmuz 1982
Doğum Yeri California/ABD

Biyografisi

Sophia Anna Bush (8 Temmuz 1982) Amerikalı aktris, yönetmen ve sözcüsü. O oynadı CW televizyon dizisi One Tree Hill diye tasvir Brooke Davis.Bush ayrıca onun film tasvirler tanınıyor John Tucker Must Die (2006), The Hitcher (2007), ve Narrows (2008).Bush doğdu Pasadena , California.O Maureen, bir fotoğraf stüdyosu yöneticisi, ve Charles William Bush, bir reklam ve ünlü fotoğrafçı tek çocuğu.Bush var İtalyan soy.O mezun Westridge Kızlar için okul 2000 yılında Kaliforniya'nın Pasadena o voleybol takımının bir üyesiydi. Westridge yaşındayken, tiyatro sanatları programına katılmak için gerekli oldu. Bush şunları söyledi: "benim okul ihtiyacına kısmı bir oyun yapmak oldu voleybol oynamak istedim ve ben bu oyun gitmek ve yapmak zorunda çünkü ben gerçekten rahatsız oldu ben gitmişti fark ve ne zaman Ama bir an performans sonra vardı.. Başka biri. 'Ben hayatımın geri kalanı için bu yapabilirdi, ben set duyuyorum.', düşünce İlk görüşte aşk gibiydi. "
17 yaşına geldiğinde, Bush seçildi Roses Parade Turnuva Kraliçe . O katıldı University of Southern California onun bir üyesi ve Sosyal Sandalye oldu onu junior yıl kadar önemli bir gazetecilik olarak (USC) Kappa Kappa Gamma sorority .
2003 yılında, Bush rolünü oynamak için seçildi Brooke Davis ile ilgili One Tree Hill . Akabinde, USC katılıyor durdu.16 Nisan 2005 günü, Bush, aktör evlendi Chad Michael Murray , onun One Tree Hill co-star. Onlar evlendiler önce onlar neredeyse iki yıl boyunca tarihli Santa Monica . Onlar Bush onların evlilik dolandırıcılık gerekçe iptal olması mahkeme kağıtları açtı evlilik beş ay sonra Eylül 26, 2005 onların ayrılması duyurdu. Aralık 2006'da, Bush ve Murray boşanma tamamlanmıştır.Bush daha sonra Ben bir Hollywood istatistik-başka bir şaka evlilik azalma olduğunu şimdi beni yıktı "dedi. birden fazla kez evlenmiş olması bekleniyor asla ... çünkü Ben girmeden ne olduğunu biliyordu ve her zaman aşka inanıyorum "dedi.27 Ekim 2008 tarihinde, Murray Bush ve arkadaşları One Tree Hill yıldızı arasında bir aşk doğruladı James Lafferty . "Ayasofya ve ben profesyonel ve aracılığıyla almak için yeterince olgun hem ... ve şimdi sadece kolay. Biz sadece arkadaşız. Ve o James var, ve James var ve ben arkadaşız," dedi.May 25, 2010 tarihinde Bush, o adam: One Tree Hill co-star kalma doğruladı Austin Nichols son dört yıldır açık ve kapalı. Ayrıca Nichols Bush olmak One Tree Hill'de bir iş aldığını ortaya koydu.Şubat 2012 yılında, bu çift kadar kırmıştı bildirilmiştir.8 Ocak 2011 tarihinde, Bush'un dokuz yaşındaki kuzeni, Christina-Taylor Yeşil, ölümcül vuruldu suikast girişimi Cumhuriyeti tarihinde Gabrielle Giffords yılında Tucson, Arizona . Yeşil altı hayatını kaybetti ve 14 kişi yaralandı. Katliamı, en genç kurbanı oldu.

Oyuncu (12)

Son Yorumlar (4)

muharremgsgs91 avatar muharremgsgs91 16 Temmuz 2008 15:33:07

10

çopk çok güzel bir bayan inşi daha çok filmde onu seyretme imkanı buluruz

capone avatar capone 15 Haziran 2008 18:33:06

10

çok güzel bir kız onu one tree hill de tanıdım.iyiki de tanmışım

osman_srln avatar osman_srln 26 Mayıs 2008 18:26:05

10

bu oyuncuyu ilk olarak tucker ölmeli adlı filmde gördüm hem oyunculuğu olarak hemde güzelliği olarak bayaa beğendiğim birisidir özellikle otostopçu adlı filmdeki performansı harikaydı

Yandex.Metrica