Ali İnce

Gerçek Adı Ali İnce
Doğum Tarihi 1 Ocak 1959

Oyuncu (10)

Son Yorumlar (6)

sinemaadamı avatar sinemaadamı 30 Ekim 2016 12:28:39

10

çöpçüler kralı filminde ağzı bozuk boyacıyı çok güzel canlandırmıştı. zavallılarda kahvede berhan şimşekle atışan adam rolündede gayet başarılı bir perfonmas sergilemişti. otobüsün iyi çalışıyor repliği ile köyde olsa vururduk repliği benim için unut ulmazdır. hababam sınıfı tatilde filmindede çok kısa bir rolü vardı. iyi bir oyuncu ama rolleri hep kısa olmuş.

mansurx avatar mansurx 29 Ekim 2016 01:40:08

7

Ali ince yi bende bir çok arkadaş gibi çöpcüler kralı filminden tanıyorum bu filmde ayakkabı boyacısı rolünde iyi performans göstermişti hababam sınıfında kızların işlettiği öğrencilerden biriydi az projede yer almış keşke daha çok projede yer alsaym ış iyi projelerde yer aldığından az filmde oynasa da hala hatırlanıyor ali ince yaşıyormuş allah uzun ömürler versin umarım bir dizi ve filmde yeniden görürüz.

kariz_ma_35 avatar kariz_ma_35 26 Eylül 2010 00:02:09

8

Ali İnce herkesin bidiği gibi bende Çöpçüler Kralı filminden tanıyorum. Çöpçüler kralında iyi bir oyunculuğu vardı hacerin ipsiz,sapsız sakallı kardeşini iyi oynamıştı.O filmde Ayakkabı boyacısı rolündeydi hababam sınıfındada yer alsa bu filmle akıll arda kaldı. Ayrıca çok az da olsa kamera arkası çalışmalarıda var sanıyorum yaşıyor 2007 yılında Avrupalı filminde kamera arkası çalışması var. Eğer yaşıyorsa uzun ömürler diliyorum çok az değerlendirilmiş bir isim eğer iyi değerlendirilseydi bence oldukça başarılı olurdu en azından kamera arkası çalışmlarında daha fazla bulunsaydı keşke....

Yandex.Metrica