Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ezgi Yeşiltan

Ezgi Yeşiltan

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 30 Kasım 1998

ResimlerKahrolsun PKK

20 Ağustos 2020 00:05

İbrahim Özyürek'ten almış olduğum bir bilgi: -Arkadaşlar küçük bir kız En İyi Arkadaşım dizisinin 1 numaralı hayranı. 90'larda o övgüyle yazmış olduğu dizilerin hiçbirisini izlemiş değil. En çok da benim severek ve beğenerek izlediğim Şehnaz Tango ve Bize Ne Oldu gibi dizileri övdüğünü yani harika bulduğunu söylüyor ve kasetleri Show TV'de, Star TV'de TGRT'de diye diye öve öve bitiremiyor. Halbuki bunlar benim söylemlerim. En İyi Arkadaşım'ı ise yerden yere vuruyor. Nedeni ise Showmax dizinin son bölümlerini (45-57) her tekrarda atlayıp başa dönüyor. Yapımcısı Hamdi Alkan da yine o bölümleri YouTube'a eksik yükledi.- Aynen öyle.

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

20 Ağustos 2020 00:04

İbrahim Özyürek'ten almış olduğum bir bilgi: (Arkadaşlar küçük bir kız En İyi Arkadaşım dizisinin 1 numaralı hayranı. 90'larda o övgüyle yazmış olduğu dizilerin hiçbirisini izlemiş değil. En çok da benim severek ve beğenerek izlediğim Şehnaz Tango ve Bize Ne Oldu gibi dizileri övdüğünü yani harika bulduğunu söylüyor ve kasetleri Show TV'de, Star TV'de TGRT'de diye diye öve öve bitiremiyor. Halbuki bunlar benim söylemlerim. En İyi Arkadaşım'ı ise yerden yere vuruyor. Nedeni ise Showmax dizinin son bölümlerini (45-57) her tekrarda atlayıp başa dönüyor. Yapımcısı Hamdi Alkan da yine o bölümleri YouTube'a eksik yükledi.) Aynen öyle.

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

20 Ağustos 2020 00:02

İbrahim Özyürek'ten almış olduğum bir bilgi: 'Arkadaşlar küçük bir kız En İyi Arkadaşım dizisinin 1 numaralı hayranı. 90'larda o övgüyle yazmış olduğu dizilerin hiçbirisini izlemiş değil. En çok da benim severek ve beğenerek izlediğim Şehnaz Tango ve Bize Ne Oldu gibi dizileri övdüğünü yani harika bulduğunu söylüyor ve kasetleri Show TV'de, Star TV'de TGRT'de diye diye öve öve bitiremiyor. Halbuki bunlar benim söylemlerim. En İyi Arkadaşım'ı ise yerden yere vuruyor. Nedeni ise Showmax dizinin son bölümlerini (45-57) her tekrarda atlayıp başa dönüyor. Yapımcısı Hamdi Alkan da yine o bölümleri YouTube'a eksik yükledi.' Aynen öyle.

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

19 Ağustos 2020 23:59

İbrahim Özyürek'ten almış olduğum bir bilgi: "Arkadaşlar küçük bir kız En İyi Arkadaşım dizisinin 1 numaralı hayranı. 90'larda o övgüyle yazmış olduğu dizilerin hiçbirisini izlemiş değil. En çok da benim severek ve beğenerek izlediğim Şehnaz Tango ve Bize Ne Oldu gibi dizileri övdüğünü yani harika bulduğunu söylüyor ve kasetleri Show TV'de, Star TV'de TGRT'de diye diye öve öve bitiremiyor. Halbuki bunlar benim söylemlerim. En İyi Arkadaşım'ı ise yerden yere vuruyor. Nedeni ise Showmax dizinin son bölümlerini (45-57) her tekrarda atlayıp başa dönüyor. Yapımcısı Hamdi Alkan da yine o bölümleri YouTube'a eksik yükledi." Aynen öyle.

Cevap Yaz

| S z R |

18 Nisan 2008 18:07

Çok tatlı bir kız ekranda iyi duruyor

Cevap Yaz
Yandex.Metrica