Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ahmet Yılmaz (3)

Ahmet Yılmaz (3)

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 20 Ocak 1966

Hakkında : Kıllanan adam ve cümbür cemaat köşelerinde çizen Ahmet Yılmaz çalışmalarını Cümbür Cemaat, Kıllanan Adam, Ekşın, Fantastico ve Viaypi adlı kitaplarında topladı.

Resimlertrakyalı spartaküs

26 Aralık 2007 03:17

valla ben arkadaşım deye söylemiyorum kendisi çizer olarak çok başarılı olduğunu zaten kanıtlamış,kendisini sanatıyla ortaya koymuş mütevazi bir üstaddır:))şimdi de senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğine ortak olduğu ilk film denemesini de alnının akıyla başarmış ve gerçekten çok güzel bir eser vizyona koymuştur.sanatçı kişiliğinin yanında mütevazi,ADAM ve güzel bir insandır.sana gönülden başarılar diliyorum canım arkadaşım...Kardeşin MİM.KEMAL:))

Cevap Yaz

nkenis

12 Eylül 2007 15:34

Halen Leman'da uzun yazılı,karikatürünün canı yazıya bağlıdır.Bazen sıkıcı olabilir okuması ama zeki işleri vardır biz yeter ki o balonları okuyalım.'Dedemen' arkadaşın dediği gibi çizimi Cem Yılmaz'a çok benzer..Hatta ben bir ara Cem Yılmaz'ın Leman'da Ahmet Yılmaz isminde çizdiğini düşünmüştüm.

Cevap Yaz

danacan

28 Ağustos 2007 10:43

Küçük bir düzeltme! Cem YILMAZ'ın tiplemeleri ve espirilerinde büyük oranda Ahmet YILMAZ'a öykünme vardır. Cem YILMAZ'a amatör olduğu dönemde Ahmet YILMAZ' üstadın çok emeği geçmiştir. Çok güzel ve başarılı bir film olacağından hiç şüpheniz olmasın. Saygılar.

Cevap Yaz

nkenis

17 Ağustos 2007 02:24

Leman dergisindeki CÜMBÜR CEMAAT köşesini hazırlamakta.Tarz olarak Cem Yılmaz'a benziyor.İnşallah yeni filmi hayırlara vesile olur.

Cevap Yaz

montserrat

31 Temmuz 2007 19:07

Tartışılmaz bir mizahçı. Karikatürün ustalarından.Yılların birikimiyle sinemaya hızlı bir giriş yaptı. Yapılmayanı yapmak onun alışkanlıklarından. Zeka dolu bir senaryo ve kaliteli mizah anlayışı. 'İlk filmi Kutsal Damacana Türk Sinemasına Hayırlı Uğurlu Olsun...' A.Bilgin

Cevap Yaz
Yandex.Metrica