Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Melda Sözen

Melda Sözen

Hakkında :

Resimlermucar

23 Şubat 2017 23:20

Yeşilçamın en güzel 10 kadınından biri olmasına rağmen sadece 6 filmde oynamış acaba sebep ne ola ki

Cevap Yaz

sinemaadamı

29 Ekim 2016 20:57

çok iyi bir oyuncuydu ama nedense parlayamadı. elinden tutanı olmadı herhalde bu işler biraz da şansa bakıyor aslında. oysa hep kaliteli filmlerde oynadı. mesela kartal tibet - hale soygazi ikilisinin ilk filmi olan itham ediyorum adlı filmde fatma pınar rolünü çok güzel canlandırmıştı. ayrıca nevin akkayanın seside ona çok yakışıyor. 1973 de yani hemen 1 yıl sonra cüneyt arkının başrolünü oynadığı kara murat filmindede prenses elen rolünü oynamıştı ordada gayet başarılı bir perfonmans sergilemişti. serdar gökhan ve kadir inanırlada filmi var. hep büyük oyuncular ve iyi filmlerde oynamış ama sinemada yiyecek ekmeği pek azmış. yaşayorsa allah uzun ömürler versin, vefat ettiyse allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

sinemaagresif

26 Ekim 2015 14:02

kadir inanır ile oynadığı korkusuzlar filmi ile kartal tibet ve hale soygazi ikilisinin rol aldığı itham ediyorum filmindeki fatma pınar rolü ile tanıdım melda sözeni. oyunculuk macerası kısa sürmüş keşke daha çok yapımda görebilseydik.

Cevap Yaz

Deniz Soyluhan

23 Şubat 2007 16:17

Kendisi zamanının melek yuzlu prensesi olup, oyunculuk basarısını genc yasında bir altın portakal sahibi olarak kanıtlamıstır. Sadece gozleriyle, duyguyu seyirciye tasıyabilen ender sanatcılardandır. Ancak sinema hayatını cok erken ve basarılarının dorugundayken bırakmıstır.

Cevap Yaz

gulse yazgan

6 Ocak 2007 09:15

bir zamanların en güzel yıldızlarından biri idi sonra sinemayı bıraktı..kısa oyunculuk hayatında altın portakal ödülü sahibi de oldu kısa metraj filmleri vardır yönetmen behlül dal ile çalıştı ..bu filmlerden bir tanesi avrupa kısa metraj film ödülünü kazandı

Cevap Yaz

meykus

28 Kasım 2006 18:50

çok güzel kadın ama son dönemlerde hiç gözükmedi

Cevap Yaz
Yandex.Metrica