Serenay Sarıkaya

Gerçek Adı Serenay
Namı Sofia
Doğum Tarihi 1 Temmuz 1991
Doğum Yeri Antalya
Eğitim Durumu Antalya Saime Salih Konca Lisesi

Oyuncu (22)

Son Yorumlar (23)

bltszlk avatar bltszlk 05 Nisan 2017 10:20:56

8

Serenat Sarıkaya Peri Masalı dizisinde oynamaya başladı.Adanalı dizisinde Sofia karakteriyle bizi güldürdü.Lale Devri adlı dizide Yeşim karakteriyle yaşı küçük entrikaları büyüktü.Yeşim karakteriyle yıldızı parlayıp Medcezir dizisine transfer oldu. Şimdi ise Fi adlı diziye rol alan ve reklam filmleriyle ekranda.Aşk , komedi,dram dizilerinde iyi performan gösteriyor.Yolu açık olsun.Başarılı bir oyuncu.

mansurx avatar mansurx 10 Kasım 2016 17:35:04

8

Serenay sarıkaya nın dizilerdeki başarısını söylemeye gerek yok bilen biliyor ama dizilerde başarılı olmak zor değil bu işlerde zor olan sinemada başarılı olmak serenay sarıkaya nın ikimizin yerinde filmindeki başarısı onun ne kadar yetenekli olduğun un kanıtı 25 yaşında 18 yaşındaki liseli bir kızı enerjik ve çocuksu bir rolle inandırıcı kılmak her oyuncun başaracağı bir şey değil başarılarının devamını dilerim.

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 14 Mart 2015 18:28:15

8

Lale devri dizisinde hırslı kötü kızı yeşim taşkıran ı çok iyi oynamıştı son dönemde medcezir dizisindede çok iyi bir performansı var hem çok güzel hemde güleryüzlü ve sempatik bir oyuncu istanbulda sabiha gökçen havalimanındayken yıllar önce onca ka labalıkta imza veren yüzünden gülümsemesini eksiltmeyen bir kez yüzünü asmayan muhteşem biri başarılarının devamını dilerim.

Yandex.Metrica