Seçkin Özdemir

Doğum Tarihi 25 Ağustos 1981
Doğum Yeri İstanbul
Eğitim Durumu Kocaeli Üniversitesi - Müjdat Gezen Sanat Merkezi
Ajans Rezzan Çankır Cast Ajansı

Biyografisi

2004 senesinde İstanbul “My Radio”da 5 ay boyunca drive time’da interaktif bir radyo show programı gerçekleştirdi. 2004 Ağustos ayında “Number 1”a transfer olarak televiz yon programı da yapmaya başladı. 2005 senesinde Foster’s sponsorluğunda yaptığı “Faraş” isimli absürd programın ardından, 2006 senesinde Türkiye’nin en büyük gençlik kulubü “Gnctrkcll’’ Seçkin Özdemir’le çalışmaya başladı. Müjdat gezen sanat merkezinde aldığı tiyatro eğitiminin ardından Akbank, Ülker, Binboa Vodka, Coca-Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde rol aldı ve 2008 yılında Atv’nin Yaban Gülü dizisinde Burak karakterini oynadı. 2 senedir Number 1 Tv ve Number 1 Fm’de yönetmen Önder Kızılkan’la birlikte Gnctrkcll sponsorluğunda “Play” isimli gençlik müzik eğlence programını hazırlayıp sunmaktadır ve Gnctrkcll’nin tek televizyon sunucusudur. Ayrıca Gnctrkcll’nin Türkiye çapındaki organizasyonlarında sahne sunuculuğu yapmaktadır.

Oyuncu (14)

Son Yorumlar (4)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 21 Mart 2015 05:22:27

7

Yetenekli yakışıklı karizmatik bir oyuncu son dizisi racon ailem için dizisinde o kadar iyi oyuncu arasında en iyi performans kendisine ait tebrik ederim performansını beğendim ama bazen soğuk gibi görünüyor daha düşünmeden oynamalı ayrıca oynadığı i şlerde rolünün hakkını veriyor bu değerli yeteneği magazin yerine dizi ve sinemada görmek isteriz başarılarının devamını dilerim.

kartal tibet tutkunu avatar kartal tibet tutkunu 05 Aralık 2011 19:40:12

8

Ha, şu Aktüelitel meşhur dizi "Muhteşem Yüzyıl"ın Leo'su salt dizi'deki olan yalın oyunculuk için bile daha şimdiden 4 puanı haketmekte. Birde sevdiğim de bir oyuncu Özge ÖZPİRİNÇCİ ile herkesimin çokta sevdiğini inandığım AL YAZMALIM'ın ye ni versyonunda oynamakta... 

merve1986 10 Ekim 2011 04:13:10

10

Yaban gülün de izlemiştim çok sevmiştim sonra nette konuşmuştuk resim göndermiştim bölüm resimleri şimdi de al yazmalım da çok seviyorum seçkin'i dizi de süper bol şans.

Yandex.Metrica