Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Zeliha Berksoy

Zeliha Berksoy

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 27 Mart 1946

Hakkında :

Resimlerzoran

2 Nisan 2009 02:39

levent11 e yanıt: başarılı bir oyuncu olmadıgı bu çevrede biliniyor.cografya kitaplardan ögrenilebilinir ama bu mesleklerde hoca iyi oyuncu olmalıdır.gerektiginde usta gösterir çırak gördügünü taklit etmeye çalışarak dogru yolu bulur.konservatuvar ve güzel sanatlar fakültelerinde bu böyledir.zaten oyuncu olamayan herkes ülkemizde hoca yada yönetmen olmaya çalışıyor.acı ama gerçek

Cevap Yaz

capone

9 Ocak 2009 21:59

Oldukça başarılı bir oyuncuydu

Cevap Yaz

levent11

1 Mayıs 2008 08:56

"zoran" imzalı yoruma yanıt: Bu nasıl bir anlayış, ne mantık, ne tür bir zihniyettir? Bir insanın eğitmen olması için mutlaka oyuncu olması şartmı bu ülkede? Yani Türkiye bütün dünya ülkelerinden farklı bir prosedür mü uyguluyor bu konuda? El insaf! O zaman bütün memleketi gezmeyen Coğrafya öğretmeni, bütün iç organları görmeyen de biyoloji hocası olmasın :) Hele çalamadığı bir müzik aletiniz varsa, asla müzik öğretmenliği yapamazsınız demek? Lütfen sanata ve sanatçıya biraz saygı..

Cevap Yaz

pentagram

1 Ekim 2006 20:53

konservatuvar sınavında mankenlige agırlık veren insan...

Cevap Yaz

zoran

20 Eylül 2006 15:05

kendisini okadar mimar sinandaki hocalıgına kaptırmışki ne sahnede görebiliyoruz kendisini nede beyaz perdede.oyunculugunu bilmedigimiz bu sanatçının egitmenligini merak ediyorum açıkcası.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica