Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ahu Gül Ürük (Ahu Gül Ürük)

Ahu Gül Ürük

Doğum Yeri : İzmir

Doğum Tarihi : 6 Mayıs 1981

Eğitim : Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Hakkında : 1981 yılında İzmir'de doğdu.1986 yılında Acıların Kadını sinema filminde çocuk oyucu olarak rol aldı.1999 da Kanal 1 tv'de ve çeşitli organizasyonlarda sunuculuk yapmaya başladı.Dokuz Eylül Üniversitesi güzel sanatlar fakültesini kazandığı yıl TRT de PC Dünyası adlı programda sunuculuk yaptı.2006-07 sezonunda İzmir devlet tiyatrosunda Keşanlı Ali Destanı ve Yedi Köyün Yargıcı adlı oyunlarda görev aldı.istanbulda sırasıyla sana mecburum, hakkını helal et ve sınıf, kapalıçarşı ve bıçaksırtı dizilerinde oynadı. 2010-2012 sezonları arasında İzmir Devlet tiyatrosunda oyunculuk yaptı. Entelköy Efeköy'e karşı filmi ile Kalbim Ege'de kaldı dizisinin cast direktörüdür.

Resimlercihann1993

8 Temmuz 2013 17:30

Ahu Gül Ürük'ü Hakkını Helal Et dizisinde tanıdım ve o filmde hayranı olduğum oyuncudur ve tanışmak isterdim onunla

Cevap Yaz

einstein91

3 Ocak 2010 21:33

 

 Ahu Hanım'ın oyunculuk yorumu gayet iyi. Merve rolü kendisine yakışmış. Ona şimdiden geleceğin Jodie Foster'ı diyebiliriz.

Cevap Yaz

sultan murat

7 Ağustos 2008 13:51

Ahu Hanım'ın ayrı bir güzelliği ve ayrı bir asaleti var. Çok ta başarılı. Hakkını Helal Et dizisindeki Merve rolu ile Sınıf dizisindeki Eda karakterlerini başrıyla sergiledi. Sadece bakışları ile bir filmde rol alsa en etkili oyunculuğu o ahu gözler yapabilir. Başarılarının devamını diliyorum.

Cevap Yaz

cilingiro

5 Ağustos 2008 18:27

Ahu Gül Hanım Çok başarılısınız,dilerim biçok projede yer alırsınız,cok güzel bir sinema yüzünüz var.Oyunculugunuzun kalitesini tartısamayız zaten.Allah yolunuzu açık etsin Başarılar diliyorum.

Cevap Yaz

kozanlıtaner

5 Ağustos 2008 14:25

bana göre sinemada rol yapılmaz,yaşanır... buna en

güzel örnekte Erol TAŞ ın yaşadığı örnektir...Hani Erol Taşa sokakta yürürken yumurta,taş falan atılmışta Erol Taş demiş" Bırakın onlar benim ödülüm..Demekki rolümü hakkıyla yapıyorum"

Ahu Gül Hanımda genç olmasına rağmen, rol aldığı filmlerdeki rollerini oynamamış sanki yaşamış...

başarılarının devamını dilerim... ALLAH yolunu açık etsn...

Saygılarımla...

Cevap Yaz

eslemnur

5 Ağustos 2008 11:40

Bir rol ancak bu kadar güzel oynanır .Harika bir yüz,mükemmel bir oyunculuk bence yapımcılar böyle tatlı bir oyuncuyu kaçırmasınlar derim.Bayılıyorum bu oyuncuya ..Tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

canan_16

31 Temmuz 2008 19:14

Ahu Gül Hanımı çok beğeniyorum.Genç nesilin en iyi oyuncularından diyebilirim.Oyunculuğunu çok beğeniyorum.Çok da güzel bir bayan.Yeni projelerde kendisini görmek isteriz,İnşallah ekranlarda bol bol görürüz.Ahu Gül Hanım başarılarınızın devamını dilerim.

Cevap Yaz

esra_84

23 Temmuz 2008 11:31

Ahu ablayı çok beğeniyorum işinde çok başarılı bir oyuncu,umarım Ahu  ablayı bir çok dizi de yine görme şansımız olur ,süper rol yapıyo tebrik ediyorum ve tv lerde herzaman görmeyi arzu ediyoruz.

Cevap Yaz

evrim_g

22 Temmuz 2008 22:14

Ahu Gül ablamı çok başarılı buluyorum okadar güzel rol yapıyor ki ,rolü resmen yaşıyor ve bunu seyirciye yansıtıyor.Çok da tatlı biri.Günümüzün en başarılı oyuncularından diyebilirm.Başarılarının devamını diliyorum.İnşallah bu güzel yüzü hep ekranlarda görürüz.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica