Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


mansurx

19 Ağustos 2016 13:15

Romina terry 1975 den 1977 kadar 22 film de oynamış çoğu furya döneminde yer alan filmler fettan kötü kadın rollerinde başarılıydı keşke oyunculuğa devam etseydi fettan kötü kadın rollerinde iyi bir kariyer yapabilirdi.

Cevap Yaz

sinemaadamı

18 Nisan 2016 17:05

çok güzel bir yüze çok güzel bir fiziğe sahipti pek uzun değildi ama vücut ve yüz olarak çok iyiydi italyan asıllı bir oyuncu genelde tamer yiğitle oynardı mesela dur geliyorum , kader utansın, sıra sende yosma gibi filmlerde. ünsal emreyle çektiği ah bu ne sevda adlı filmde de gayet başarılıydı. kötü kadın rollerindede şımarık kız rollerindede iyi kalpli kız rollerindede çok başarılı fazla filmde oynayamadı oynadığı kaliteli filmde pek var denemez ama rollerinin hakkını daima verdi sinemamızda karanlık furya döneminde hizmet etmiş bir oyuncu umarım yaşıyor ve iyi durumdadır.

Cevap Yaz

delikadir39

4 Ocak 2011 23:22

Güzel bir kadın.Ülkü Özen ve Hülya Şengüle benziyor.Hatta ikisinin karışımı diyebilirim.

Cevap Yaz

aspava69

14 Mart 2009 20:54

ROMİNA TERRY İTALYAN ASILLI OYUNCU BİR ÇOK FİLMDE SOYUNMUŞTUR. ONUN HİKAYESİ FİLMİNDE MELEK GÖRGÜN İLE SOLUKALRI KESEN ÇOK ATEŞLİ SEVİŞME SAHNESİNDE ROL ALMIŞTIR. BİR BAŞKA FİLMDE NUR AY İLE SEVİŞMİŞTİR.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica