Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Kleberson

5 Ağustos 2019 11:20

cok iyi bir oyuncu en iyi projeleri saygilar bizden zehir hafiye ve iliskiler dizisidir

Cevap Yaz

SarpBayhan

2 Şubat 2018 14:08

2017'den beri Kanal7'de yayınlanan Elif isimli günlük dizide Macide Haktanır rolünü oynamaktadır. Kemal Sunal ve Şemsi İnkaya ile birlikte oynadığı Zehir Hafiye filmiyle tanıdım kendisini. Başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

erakman

2 Temmuz 2016 17:13

Genc yasta cok ciddi bir hastalik ile mucadele edip sagligina kavusmus iyi bir oyuncu.Ozellikle Iliskiler dizisinde cok basarili idi.

Cevap Yaz

silvester

25 Aralık 2011 19:18

Çok genç yaşta bu menfur hastalığa yakalandı ve yenmeyi başardı.İnşallah bir daha tekerrür etmeden yaşamına devam eder.Ne gariptir ki,aynı yıl benimde 2 yaşındaki kızımda o kötü hastalıktan dolayı Cerrahpaşa da tedavi görüyordu.Çok şükür şimdi kızım tedaviye cevap verdi.Bugün 6 yaşında ve 1.sınıfa başladı.İnşallah Nur Gürkan ı bundan sonrada izlemeye devam ederiz.......Silvester.

Cevap Yaz

yedikule_zindanı

3 Nisan 2010 02:39

Tiyatro sanatçısı Nur Gürkan, yaklaşık iki yıldır mücadele ettiği kan kanserini yenerek tiyatro sahnelerine döndü. Profilo Kültür Merkezi'nde pazartesi(07-01-2008) özel gösterimle sahnelenmeye başlayan Aydoğan Temel'in ''Fırıldakzade'' adlı oyunuyla seyirciyle buluşan Gürkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, uzun bir aradan sonra tekrar sahneye çıkmanın kendisini heyecanlandırdığını ifade etti. Gürkan, geçen yılın ilk aylarında hastaneden çıktığını ve yaklaşık iki aydır rolüne hazırlandığını belirterek, ''Uzun bir aradan sonra tekrar tiyatroya dönüyorum. Bu benim için hem heyecan verici hem de mutluluk verici bir olay. Tiyatroyla birlikte kanseri tamamen yendiğimi düşünüyorum. Bu oyunla birlikte yeni bir hayata başladım. Şimdi sadece tiyatroya konsantreyim, tiyatro benim için yaşama sevinci'' diye konuştu. Tedavi sonrası halen gözetim altında olan ancak hayatına kaldığı yerden devam eden 37 yaşındaki tiyatro oyuncusu, 15 yaşındayken Ali Poyrazoğlu ile birlikte başladığı tiyatro kariyerinde Bülent Kayabaş, Altan Erbulak, Derya Alabora, Köksal Engür gibi önemli tiyatro sanatçılarıyla çalıştığını dile getirdi.

 

Alıntıdır..

Cevap Yaz

emrahcakmak

26 Ağustos 2007 01:43

henüz 37.yasında olan sanatcımıza bütün sinematürk üyeleri olarak bi çağrıda bulunmak istiyorum..çapa tıp fakültesi intaniye servisi"nde lösemi (kan kanseri) teşhisiyle yatıyor. sosyal güvencesi olmayan sanatçımızın kana ve maddi desteğe ihtiyacı var. nur gürkanın kan grubukan grubu : a rh (+) yardımlarınız için nur gürkan'ın hesap numarası : koç bank - 47028742 sanatçımıza Allahtan şifalar dilerimm...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica