Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Megan Fox (Megan Denise Fox)

Megan Fox

Doğum Yeri : Rockwood, Tennessee, USA

Doğum Tarihi : 16 Mayıs 1986

Hakkında : 16 Mayıs 1986 yılında Amerika'da doğmuş olan Megan Fox, ünlü bir manken ve başarılı bir oyuncudur. Franklin Thomas Fox ve Gloria Darlene'in kızı olan Megan Fox, 10 yaşında oyunculuk dersleri almaya ve 13 yaşında model olmaya başlamıştır. 1999 yılında birden fazla oyunculuk ödülü kazanan Fox, bir kariyer yapmak için California'ya taşınır. 3 ay boyunca aralıksız bir şekilde yetişkin film setlerinde çalışan Fox, kısa bir süre içerisinde ilk uzun metrajlı filminde yer alır. 2007 yılında Michael Bay'in Transformers filminde başrol oynamış olan Fox, oyunculuğunu her gün geliştirmeye devam ediyor.fdts

12 Temmuz 2011 14:20

güzel ve başarılı bir oyuncu. ileride birçok ödüle adaylığı kesin gözle bakılabilir.

Cevap Yaz

casusbellı44

6 Eylül 2009 00:34

güzel kadın.çok daha başarılı olacak.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

5 Ağustos 2009 15:31

Megan FOX: Sinemada Oyunculuğundan ziyade, Güzelliği ile ön planda! izleniminde henüz....

Cevap Yaz

adamca

31 Ekim 2008 00:36

Umarım bu güzellik ona iyi bir aktris olma yolunda engel teşkil etmez!..dolayısıyla yanlızca biz erkeklerin beğendiği sanatçı ( hatta model ) olmanın ötesine gidemez (o da bi yere kadardır) bununla birlikte kadınların beğenisini kazanan kadın sanatçı olmak bir nevi çok büyük başarı anlamına gelir.:) Ama başka bir kadının onun güzelliği hakkındaki olumsuz yorumuna karşı hiç konuşmadan tebessüm etmek yeterlidir...Çünkü tartışmasız çok güzel bir kadın,ancak zeki mi?,yetenekli mi?, bunu zaman gösterecek (tabiki uzun vadede budaha önemli)..

Cevap Yaz

Sylvester Stallone

30 Ekim 2008 19:19

3.cü yorumum!!! megan fox'un estetik geçirdiği yazmıştım,estetik onu ne biçimde değiştirmiş.bakınız fotoğraflar,valla doğrusu anlamadım,bir megan gitmiş yerine başka bir megan gelmiş..arada dağlar kadar fark var..

Cevap Yaz

Sylvester Stallone

16 Ekim 2008 20:12

megan fox'a bu ikinci yorumum olacak.ingiltere'nin "ZOO" dergisi dünyanın en ateşli kadınları arasında megan fox'u zirveye koymuş,listede manken,aktris,şarkıcıların olduğu bir listede bence 1.ci olması normal olmalı,güzelliğiyle de bunu hakeden birisi zaten..

Cevap Yaz

osman_srln

3 Ekim 2008 11:44

çok güsel birisidir ilk olarak transformers adlı filmde gördüm ve her geçen gün yıldızı dahada çok parlıyor

Cevap Yaz

capone

18 Eylül 2008 15:06

Çok güzel bir bayan.İlk yorumu yapan arkadaşın dediklerinin hepsi doğru.FHM dergisi onu 2008'in en sexy listesinde 1 numarada gösterdi

Cevap Yaz

Sylvester Stallone

17 Ağustos 2008 22:53

İLK YORUMU BEN YAPIYORUM.MEGAN FOX BU SENE DÜNYANIN EN SEKSİ KADINI ÜNVANINI ELE ALDI..GEÇELİM BURAYI.DİKKAT!!!KENDİSİ ANGELİNA JOLİE'NUN EN BÜYÜK RAKİBİ OLARAK GÖSTERİLİYOR.YAŞI İTİBARİYLE ÖRENK ALDIĞI BİRİSİ..HATTA FOX ÖYLE Kİ ANGELİNA JOLİE'YA BENZEMEK İÇİN OPERASYON GEÇİRDİ,BUNU DA SAKLAMAYADA GEREK GÖRMEDİ,ARKADAŞLAR YAŞI DAHA 22,İKİNCİ ANGELİNA JOLİE DEVRİ BAŞLAYABİLİR YAKINDA MEGAN FOX İLE BİRLİKTE..O ZAMANDA ANGELİNA'NIN PABUCU DAMA MI ATILIR HEP BERABER GÖRECEZ..AMA ŞU ANDA ANGELİNA 1 NUMARA MEGAN FOX 2..YILDIZINIDA TRANSFORMERS FİLMİYLE PARLATTI..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica