Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


emre84

22 Haziran 2007 02:45

Çok iyi bir oyuncu

Cevap Yaz

omerm

26 Ekim 2006 17:14

sevgili hakan bu ülkede tek başına savunduğu doğrular için mücadele veren ve bu uğurda paradan önemli değerler olduğuna inanan ve doğru bildiği tiyatroyu yapmak için uğraş verenlere iyi bir örnektir.tiyatroya gönül verenler ve tiyatrodan faydalananların bulunduğu bir ülkede özgürce düşündüklerini kitlelerle paylaşmaya çalışan ama hayatın dikkenli yollarında az sayıda kalan tiyatro emekçilerinden biridir . herzaman fikirlerini kendi üslubunda ve inatla savunur. dostlarını unutmaz ve onlar tarafındanda unutulmaz. istediğin yapımlarda başarılı olman dileklerimle . dinazorlar klübünün diğer ferdi.

Cevap Yaz

Monroe

19 Ağustos 2006 02:38

Hakan Piskin gibi egitimli ve tecrubeli oyuncularin dizilerde daha cok rol almasini istiyorum. Kendisinin ozellikle Yagmur Zamani ve Kadin Her Zaman Haklidir dizilerindeki performansina bayildim. Kendisine basarilar diliyorum.

Cevap Yaz

gunesimo

27 Haziran 2006 13:04

oynadığı film ve dizilerdeki performansından dolayı en önemlisi de bu ülkede ısrarla inatla ve büyük bir bağlılıkla 12 senedir biz özel tiyatroyu yürütebilme başarısını ve bunun için verdiği savaşı tebrik eder bir gün gerçekten hakettiği yerde olucağına dair olan inancımı da bilmesini isterim..teşekkürler hakan pişkin...

Cevap Yaz

musice techne (a-cap

8 Haziran 2006 23:06

\'\'Zerda\'\'da canlandırdığı karakter harikaydı, tebrik etmek istiyorum. Ayrıca, izlerken etkilenmemek de elde değil. Kısacası, tek kelimeyle \'\'süper\'\' diyebilirim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica