Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Gülten Kaya

Gülten Kaya

Hakkında :

İlgili FilmlerSarpBayhan

27 Temmuz 2019 03:35

Oynadığı filmlerin büyük çoğunluğu 1975/1976 yıllarında çekilmiş. Yani 1 yıl içinde onlarca filmde oynamış bir isim. Yazık, erotik filmlerde oynamasına bende üzüldüm. Ama yargılamaya hakkımız yok. Kendisini Ah Nerede ve Beş Milyoncuk Borç Verir Misin filmlerinden hatırlıyorum.

Cevap Yaz

performer

11 Mart 2018 22:19

saygı duyduğum bir yeşilçam emekçisi. hakkında olumsuz konuşmak vaziyet-i coğrafyama yakışmaz...

Cevap Yaz

sinemaadamı

18 Nisan 2016 17:00

erotik filmlerde oynamış kendine yazık etmiş bir oyuncudur balık etli ve güzeldi fizik olarak halk böyle kadınları çok tutar ama oda bir başrol olabilirdi yeter ki arkası sağlam olsaydı ama yazık ki yazık olmuş kendisine furya bittikten sonra oda ortadan kaybolmuş öldü mü kaldı mı bilinmez düzgün bikaç filmdede oynadı ama çoğunluk açık seçik hiçbi zaman başrol olamadı o tarz filmlerde bile sadece bikaç sahnede görüldü o kadar yaşıyorsa sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.

Cevap Yaz

Yeşilcamavi

5 Ağustos 2014 17:47

Seks furyasın da "furya" olmuş kadın. Protipi amiyane tavırla at gibi kadın fiziğine sahipti. Ah nerede filminde oyunculuğu vasattı. Neden erotik filmlere yoneldiginin göstergesi.

Cevap Yaz

silvester

30 Aralık 2013 19:54

Gülten Kaya nın erotik filmlerde oynamış olması,sanatsal verilerinin olmadığı anlamına gelmez.Sayfaya baktım, bayağıda yorumlar yapılmış.Yeşilçam da Fetret döneminin yaşandığı erotik dönemde olsun,normal filmlerde olsun bence sanatını sevenlerine ve izleyenlerine kafi derecede aksettirmiştir.1979 yılından sonra yapımlarda görünmemesini,ailesel yaşamının gereğinden olmasını ümid ederek,sağlıklı,mutlu,huzurlu bir yaşam dilerim......Silvester.

Cevap Yaz

MGUNAY

16 Kasım 2012 09:44

Ah Nerede filmi hariç bu kadının soyunmadığı film nerdeyse yok normal filmlerde bile soyunacak kadın aransa ilk bu kadının telefonu geliyordu galiba yönetmenlerin aklına. Sürü ve Düşman filmi gibi.

Cevap Yaz

70yıllar

26 Mayıs 2011 17:56

sex furyasında seyircinin aradığı bir kadındı. güzel yüzü ve dolgun vucuduyla mükemmeldi. hayalimdeki kadın tipidir

Cevap Yaz

C€sur B@rut

16 Kasım 2010 23:13

sex furyasının figuranlarındandır

Cevap Yaz

kariz_ma_35

6 Şubat 2010 22:33

Sadece Tarık Akanın Ah Nerede filminden hatırladığım oyuncu o filmindeki oyunculuğu bence vasatın üzerindedir ama yorumlardan öğrendiğim kadarıyla seks furyasında kaybolmuş doğrusu yazık olmuş bence

Cevap Yaz

murat-kizil

11 Ocak 2010 06:46

Gülten Kaya´yı uzun süredir arasdiran ve burda oynadigi Film Isimlerine ve bu Filmlerde oynadigi karakter isimlerini yazmaya genelini tamamlamaya calismakdayim, varsa eger burda adi gecmemis olan bir Filmi eklenmesini rica ederim diger Üyelerden. Emektar bir Abimin Vasitasiyla kismende kendi arasdirmalarim sonucunda Gülten Kaya´nin 79´dan sonra evlenip Ankara´ya yerlesdigini ögrendim. Babasininda emektar bir sinemaci oldugun ögrendigim Gülten Kaya hakkinda baska bilgisi olan varsa bizlerle paylasmasini rica ederiz. Ayrica Gülten Kaya´nin su anki genel durumuyla ilgili bilgisi olan veya kendiside okuyorsa sayet, bizi burda bilgilendirmesini rica ederim kendisinden veya üyelerden. Ismim adima kendisi hakkinda Bilgi paylasiminda bulunacak olanlari memnuniyetle dinlecegimi belirtmek isterim. Murat Kizil

Cevap Yaz
Yandex.Metrica