Gülten Kaya

Biyografisi

Oyuncu (99)

Son Yorumlar (12)

sinemaadamı avatar sinemaadamı 18 Nisan 2016 17:00:04

10

erotik filmlerde oynamış kendine yazık etmiş bir oyuncudur balık etli ve güzeldi fizik olarak halk böyle kadınları çok tutar ama oda bir başrol olabilirdi yeter ki arkası sağlam olsaydı ama yazık ki yazık olmuş kendisine furya bittikten sonra oda ort adan kaybolmuş öldü mü kaldı mı bilinmez düzgün bikaç filmdede oynadı ama çoğunluk açık seçik hiçbi zaman başrol olamadı o tarz filmlerde bile sadece bikaç sahnede görüldü o kadar yaşıyorsa sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.

Yeşilcamavi avatar Yeşilcamavi 05 Ağustos 2014 17:47:52

Seks furyasın da "furya" olmuş kadın. Protipi amiyane tavırla at gibi kadın fiziğine sahipti. Ah nerede filminde oyunculuğu vasattı. Neden erotik filmlere yoneldiginin göstergesi.

silvester 30 Aralık 2013 19:54:14

Gülten Kaya nın erotik filmlerde oynamış olması,sanatsal verilerinin olmadığı anlamına gelmez.Sayfaya baktım, bayağıda yorumlar yapılmış.Yeşilçam da Fetret döneminin yaşandığı erotik dönemde olsun,normal filmlerde olsun bence sanatını sevenlerine ve izleyenlerine kafi derecede aksettirmiştir.1979 yılından sonra yapımlarda görünmemesini,ailesel yaşamının gereğinden olmasını ümid ederek,sağlıklı,mutlu,huzurlu bir yaşam dilerim......Silvester.

Yandex.Metrica