Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


MGUNAY

26 Şubat 2015 10:09

farklı bir dublajı vardı TGRT filmlerinden Batmayan Güneş'de Abdulkadir Geylani filimindeki İhsan Baysal'ı güzel seslendirdi. Hacı Arif Beyde Abdulmecit Hanı oynadı yüz olarak gerçekten bu padişaha benziyor. Allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

delikadir39

25 Şubat 2015 12:18

Bir Yudum Mutluluk filminde gerçekten iyiydi.Allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

silvester

5 Mart 2012 23:38

Bir yudum mutluluk filminde izleme şansım oldu.Çok genç yaşta kaybettik onu.Çok sportmence duruyordu.Yazık olmuş.Allah rahmet eylesin.......Silvester.

Cevap Yaz

performer

16 Şubat 2008 01:55

yanlış hatırlamıyorsam 80'li yılların unutulmaz dizisi duvardaki kan'da oynamıştı. taylanuysal arkadaşımız çok doğru söylemiş. bu ülke ve halk sanatçıya değer vermiyor. yılların tiyatro ve sinema oyuncusu,seslendirme sanatçısı, yönetmeni "mümtaz ener" i darulaceze düşkünler evine terk etmedi mi? bu devletimiz, kimsesizler mezarlığına gömülmedi mi?

Cevap Yaz

nihanmanisalı

3 Mayıs 2007 16:19

canım dayım o benim..onu çok küçük yaştayken kaybettim ama yaşadığımız o güzel anılar hep aklımda..seni çok seviyorum dayıcığım..seni hiç unutmadım unutamamda!

Cevap Yaz

taylanuysal

3 Şubat 2007 22:16

Üzülerek söylüyorum ki o da yaşarken değeri anlaşılamayan çok ama çok özel tiyatro oyuncularından biriydi.47 yaşında geçirdiği ani bir kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan ve ertesi gün gazetelerde hiçbir haberi bulunmayan bu insanın yeri çok farklı olmalıydı.Neyse ki çok küçük bir kesim de olsa onu hatırlıyor.Allah rahmet eylesin...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica