Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Demet Akalın (Demet Akalın )

Demet Akalın

Doğum Yeri : Gölcük

Doğum Tarihi : 24 Nisan 1972

Eğitim : Barbaros Hayrettin Lisesi

Hakkında :Kahrolsun PKK

6 Ocak 2021 22:30

Bu kadın 80'lerde çıkmış olsaydı hiç kimse sevmezdi sesi çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook kötü çünkü.

Cevap Yaz

vatansever10

17 Ağustos 2015 08:21

Sanatçı olarak memlekette kabul görmüş birisi.Her albümü tutuyor yaza damgasını vuruyorsa bu kabul görmüşlüğünün en büyük kanıtıdır.

Cevap Yaz

portiangel

3 Mayıs 2013 17:55

Ttürk pop müziğine adını yazmış , alnının akıyla bu işin içinden çıkmış iyi bir yorumcudur.Her bir şarkısında ayrı bir hareket yakalamıştır.Müziği dinlemeye başladığınız ilk 10 saniye içinde Demet Akalın ı tanırsınız.

Cevap Yaz

delikadir39

12 Ağustos 2011 18:54

ne şarkılarını ne oyunculuğunu beğeniyorum.

Cevap Yaz

buyrun 05

13 Ekim 2010 23:46

az projede yer aldı ama iyi oyunculuk çıkardı.

Cevap Yaz

buyrun 05

3 Ocak 2010 18:34

oyunculuğunu çok beğeniyorum gerçekten büyük bir yetenek özellikle sibel filminde çok iyiydi rolünü çok iyi oynadı

Cevap Yaz

Loverman

22 Ekim 2009 14:53

şarkıcılık onun en büyük kariyeri oldu. enigmacuture nin yazdığı gibi hırslı oluşunu bende takdir ediyorum. sevdiği zaman tam seven sevgisinide şarkılara yansıtacak kadar cesur bir sanatçı. başarılarının devamını diliyorum.  

Cevap Yaz

ocean queen

5 Eylül 2009 01:58

kendisi idolm dobra konuşmalaryla hoşuma gdiyor şarkılarda zaten her zaman tutuluyor..başarılı

Cevap Yaz

sinan05

4 Eylül 2009 03:44

oyunculukta da başarılı biriydi. Demet Akalın ama geçirdiği bir trafik kazasından dolayı oyunculuğu bırakmış şarkıcılığa soyunmuştu.bence şarkıcı olması tam isabet olmuş.şarkılarını herkese sevdirmeyi başaran bir şarkıcı zaten. demet akalın bence şarkıcılıkta da kendini aşmış biri.başarılar diliyorum ona.

Cevap Yaz

enigmacuture

1 Ağustos 2009 14:55

Oyunculuğu ve mankenliği birarada yaparken, mankenliğin gelip geçici bir meslek olması nedeni ile mankenliği, bıraktı. Aslında oyuncu olma planları yaparken -bana göre iyi bir oyuncudur- niran ünsal ve +1 grubunun desteği ile "Sebebim" adlı albümü yaptı. Albümde yorumculuk çok kötü olmasına rağmen mükemmel şarkılar vardı.

Yaşadığı aşk kazası nedeni ile 2000'li yılların başında oyunculuğu tamamen terk edip, yüksek bütçeli albümler yaptı. Bunun için kah sevgili parası desteği aldı kah evini, arabasını sattı ama albümü bir şekilde finanse etti.

Demet; çok kötü bir ses olarak algılansa bile -bana göre iyi bir ses, daha kötüleri var- hırs ve intikam duygusunun başarılı olmada ne derecede tesirli olduğunu gösteren birisi.

Oynamıyor, saklamıyor ve rol yapmıyor. Ahlak dışı yada değil her şeyi şeffaf yaşadığı için bu denli göze batıyor kanımca. O da samimiyetten vazgeçip, yalanlara ve sahteliğe bürünse, eminim ailemizin sanatçısı olacaktır. Ama ben onun ailemizin sanatçısı olmasını da istemiyorum. Tüm aykırı yönleri ile insan hayatının öteki ve bastırılmış yönlerini okşayan birisi Demet. Ve böyle de kalmalı.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica