Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


delikadir39

5 Aralık 2010 19:31

Agah Hün gibi dinî filmlere çok yakışan biriydi.Allah rahmet eylesin...

Cevap Yaz

daglargibi

19 Kasım 2009 10:43

inandigi milli degerleri oynadigi oyunlara da yansiyan degerli bir sanatci allah rahmet eylesin

Cevap Yaz

wunsch vertrauen

30 Eylül 2007 12:50

mütevazı bir kişilikti kendisi, gülümsemekle yetinen , anlattığınızı sabırla dinleyen efendi bir insandı. allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

nkenis

11 Ağustos 2007 05:04

2004ün Ramazan ayında Gaziosmanpaşa'daki kiradaki evinde vefaat etmiş tiyatro sanatçımız.Tam rahata kavuşmuşken 60 yaşında Allah aramızdan aldı onu.Hayatı maddi sıkıntılarla geçen(bazen açlık bile çekti..) Canat belki de bu piyasada dindar olduğu için tutunamadı.NEDEN??Neden sinema-televizyon piyasası Çetin Tekindor'a Erdal Özyağcılar'a Savaş Dinçer'e Müjdat Gezen'e... gösterdiği cömertliği Hasan Amcamıza göstermedi..

Cevap Yaz

atesbocegi

12 Mart 2006 00:24

Sevgili Hasan Amcammm, Bir kış günüydü onu tanıdığım ilk zamanlar... Bir çok kişinin olduğu gibi benimde hafızama kazındı Hasan Nail Canat. Sevgi dolu yüreği, 18 lik canlı ruhu ve kazanmış insanların tüm özelliklerine sahip çok güzel bir insan, arkadaş, dost... Onun hayatındaki bir adımı da beraber atmıştık. Adım sahnesini kurarak. Şimdi o farklı bir adım daha attı. Her ne kadar göremesemde varlığını dünyada hissetmek hep mutluluk vermişti bana. Şimdi ruhani alemdeki varlığı var olan özlemimi iki katına çıkardı sadece. Onu tanıma şansına sahip olmayan insanlar; emin olun onu tanısaydınız bir ömür boyu sizde unutamazdınız. Hayatımın en güzel döneminde karşıma çıkan o güzel insanın o temiz ruhu için lütfen bir fatiha da siz okuyun.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica