Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


erakman

17 Ocak 2015 12:42

Bizimkiler dizisinde efsane olmusdur.Sat komandalarinin kardak kayaliklarina ciktigi zamana denk gelen bolumde ki rolu muhtesemdir.Cami acar ve onumuz deniz iste goruyorum diyerek atlamaya calisir. Allah uzun omur versin.

Cevap Yaz

cooladam

22 Nisan 2014 01:05

Adam gibi adamdır uğurtan sayıner namı diğer bizimkilerin cemil beyi nedendir bilinmez bazı yapımcılar böyle kişilik sahibi onurlu insanlara dizilerde rol vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar hayata sinemaya küstürüp bir kenarda unutulanlar kategorisine alıyorlar bugün Sean connery,Michael Douglas halen ekranlarda. bizde ise tam tersi 50 yaşından sonra insanın yüzüne bile bakmıyorlar türk aktör ve aktristlerin hiç mi kıymeti yok uğurtan abiye Allah uzun ömür versin

Cevap Yaz

Deli FİŞEK

30 Ekim 2013 09:26

Bizimkilerin değişilmez baykuş cemili efsane karakter.

Cevap Yaz

MGUNAY

22 Haziran 2010 08:52

bizimkiler dizisinin baykuşu Allah uzun sağlıklı ömür versin.

Cevap Yaz

Darağacında Üç Fidan

17 Ocak 2010 18:16

Sayın leventtamer.

Sinema ve sinema insanları hakkında ne bildiğiniz merak konusudur. Sinemaya gönül vermiş insanları aşağılayan ve alaycı yorumlarınızdan ( tabi ne kadar yorum denir tartışılır) anlaşıldığı kadarıyla hiçbir şey bilmediğiniz açıkça görülmektedir.

Önerim, bir kişi hakkında eğer yorum yazma gereği duyarsanız bunu kulaktan duyma, sokak ağzı ile yazmak yerine iyi araştırarak emin olduğunuz kaynakları değerlendirerek yazarsanız size saygımız daha bir artmış olur.

Bu tarz yazı yazmaktan vaz geçmekle inanın kendinize de büyük bir iyilik yapmış olacaksınız. Lütfen onur kırıcı yazılarınızla sinemaya ve sinema insanlarına zarar vermeyin.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

19 Aralık 2009 00:43

Çok başarılı bir oyuncu bizimkiler dizisindeki cemil karakteri unutulmaz

Cevap Yaz

enigmacuture

14 Şubat 2009 11:52

bizimkiler dizisinin vazgeçilmez serhoşu. çok da başarılı

Cevap Yaz

_noyan_

27 Aralık 2008 13:57

mükemmel bir oyuncu;)

Cevap Yaz

Sylvester Stallone

16 Ekim 2008 22:27

"baykuş cemil,benim adım cemil" yada bilindik adıyla uğurtan sayıner,dizide herkesle uğraşmasıyla ünlü birde camdan bakarak cafer'e bira yok mu biralar nerde kaldı sözleriyle hafızamda yer edindi.tabi bu bizimkiler,peki ya şimdi,dizi bittikten sonra iş bulamayan sayıner,ailesi tarafından terk edilmiş durumda ve hala yaşamını bir otel odasında zor şartlarda geçinerek yaşamını devam ettiremektedir.

Cevap Yaz

Halil Güneşli

27 Haziran 2008 20:49

" benim adım cemil " repliğinin efsane olmuş kahramanı, elinde bira şişesiyle, yedinci katta baykuş sarkarak herkes laf atmasıyla aklımda yer alacaksın. senin gibi yaşam felsefesi olan insan 100 yılda bir denk gelir, oda bize geldi, senin aynı zaman dilimde yaşadığım için çok mutluyum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica