Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kenan Doğulu (Kenan Doğulu)

Kenan Doğulu

Doğum Yeri : İstanbul Cihangir

Doğum Tarihi : 31 Mayıs 1974

Eğitim : Kültür Koleji - Hesser College

Hakkında : Kenan Cihan Doğulu, 31 Mayıs 1974 tarihinde Yurdaer ve Serpil Doğulu çiftinin ortanca çocuğu olarak İstanbul Cihangir'de dünyaya geldi. Aslen Gaziantepli'dir. Kendisi gibi müzisyen olan ağabeyi Ozan Doğulu ve moda-tasarım ile ilgilenen kız kardeşi Canan Doğulu'yla beraber üç kardeştir. Beş yaşındayken konservatuvarın piyano bölümüne birincilikle girdi. Altı sene piyano bölümünde eğitim aldı, hocası Erkan Alpay'dan flüt, Erdem Sökmen'den gitar dersleri aldı. Bu sırada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik, ritmli sazlar öğrenimini de sürdürdü. Kültür Koleji'nde lise öğrenimini tamamladı. ABD'de, New Hampshire eyaletinde, Hesser College'da “Communication” sertifika programını bitirdi

Resimlercanecee2

29 Ağustos 2019 22:34

İyi müzisyen ama malesef çok kötü oyuncu.

Cevap Yaz

portiangel

25 Nisan 2013 10:38

Müzisyenliği tartışılmayacak kadar iyi bu bir gerçek.Eminim iyi bir dinleyici olan herkesin en az bir şarkısı vardır beğendiği.Grafiğini hep yükseltti ve kendini hep yenilemeyi başardı.Geriye kalan ilgili kurumların işidir arkadaşlar.Biz burda insanların yaptıkları işleri yorumlayıp puanlamalıyız bence..

Cevap Yaz

kariz_ma_35

22 Ocak 2011 04:11

Kenan Doğulu şarkıcı olarak iyi sayılabilir.Fakat nedense kendisine karşı bir antipati duyarım ne hikmetse.Malum asker'lik yapmamak için köşe bucak kaçmas'ına kendisine yakıştıramadım.Yıllar önceki Romayı Yakarım şarkısı.Sertab Erener'den sonra Eurovision şarkı yarışmasındaki en iyi dereceler'den olan 4.cülüğü getirmesi.Birkaç başarılı çalışmaları.Sanatçı'ının artıları olarak kabul ediyor.Kendisinden pek fazla hazetmesemde.2 puan vermeyi uygun görüyorum.

Cevap Yaz

Yuxel1907

10 Temmuz 2009 22:39

Kerem bu olayı anlatayım sana; zenginsen ve askerlik yapmak istemiyorsan bu ülkede bunu yapmak çok kolay. Tıpkı Kenan Doğulu gibi, kendini yurt dışında işçi/işveren gibi gösterirsin olur biter. Kenan Doğulu şu anda Amerika'da (sözde) işadamı. Ve bir kaç yıl sonra bedelli askerlik yapacaktır !!

 Biz iç güvenlik bölgesinde askerlik yaparken, bu zatlar askerden kaçıyor; Allah o şehidlerin, gazilerin ahı yerde koymaz..

Cevap Yaz

kerem25

11 Haziran 2009 11:30

35 yaşına gelmiş, üniversite okumayan bir kişi hala nasıl askere alınmaz anlamış değilim.aynı şey bizim başımıza gelse köşe bucak her yerde polis tarafından aranırız.ama bunu yapan kişi kenan doğulu olduğu zaman kimse bişey demiyor.

Cevap Yaz

erakman

1 Haziran 2009 05:45

   burası sinema sitesi olduğu için bu yönü ile ele alacaö.o kadar kötü bir dizi çekti ki zamanında oda bunu görmüs olmalıkı hemen öekti elini ayağını.insallah da bir daha bulaşmaz.74 doğumlu ama askere hala gitmedi nasıl oluyorsa alişan gibi...

Cevap Yaz

Sylvester Stallone

23 Ekim 2008 22:46

mukemmel bir sarkıcılığı var,zamanında kenan'ın yıllar önce verdiği bir konsere gitmiştim-o zamanlardan buraya kadar hep grafiğini yukselten bir isim oldu,başarısını EUROVİSİON'A katılma başarısını göstererek taçlandırdı.türk müziğinin önemli isimleri arasında başı çekenlerden.

Cevap Yaz

Sylvester Stallone

6 Ağustos 2008 23:47

ŞARKICILIĞI BENCE 10 NUMARA Kİ EUROVİSİON'A DA KATILMA BAŞARISINI GÖSTERME KABİLİYETİNİ GÖSTERDİ.ŞARKICILIK KARİYERİNE 1993'TE BAŞLADI KENAN DOĞULU VE YAKARIM ROMA'YI ADLI ŞARKISIYLA TANINAN BİRİSİ OLDU..

Cevap Yaz

capone

28 Kasım 2007 19:57

5-6 yaşlarındayken en büyük hayranıydım.büyüyünce hep onun gibi olmak istemiştim.kolyesini ve siyah beyaz pantolonunu hiçbir zaman unutmiyacağım.muhteşem bir şarkıcı ve söz yazarıdır.

Cevap Yaz

gökhaan

4 Temmuz 2007 04:19

GERÇEK MÜZİK ADAMI HARİKA BİR KİŞİLİK ONUN BOYUTUNDA OLMAKLA ÇOK ŞANSLIYIM

Cevap Yaz
Yandex.Metrica