Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Fatih Özacun (Fatih Özacun)

Fatih Özacun

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 19 Haziran 1972

Eğitim : Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü

Hakkında : Fatih Özacun 19 Haziran 1972 İstanbul doğumlu Türk seslendirme sanatçısı. İlk öğrenimini Sultanahmet İlkokulu, orta öğrenimini Gazi Osman Paşa Ortaokulu ve lise öğrenimini de Kabataş Erkek Lisesi'nde tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Ayrıca Londra'da dil eğitimi almış,dönüşünde de bilgisayar programcılığı üzerine eğitim görmüştür. Türkiye'deki ilk özel televizyon kanalının faaliyete geçtiği 1990 yılından beri seslendirme sanatçısı olarak çalışmaktadır. Siyahi oyuncuları seslendirmesiyle ünlüdür.

İlgili Filmler

ResimlerMalboro

9 Aralık 2018 18:18

Sesi Zenci karakterlere, hele Denzel Washington' a cup oturan kaliteli bir dublajcı. Ses tınısı Kadir Özübek'le benzeşir.

Cevap Yaz

mansurx

15 Aralık 2016 13:07

Fatih özacun yetenekli iyi bir dublaj sanatçısı yer aldığı her projeye renk katmıştır yeni projelerde seslendirmen olarak görmek isteriz.

Cevap Yaz

delikadir39

11 Mart 2015 01:54

Genellikle zencileri seslendiren kişi.Sesi en çok Cesar Evora'ya yakışır.

Cevap Yaz

MGUNAY

3 Kasım 2010 16:20

bir ara Ramazan ayında gece gösterilen yabancı dizi  olan Kabe Yollarında (ismini tam hatırlamıyorum) ordaki şeytanı oynayan adamı seslendirmiştir. İran yapımı olan İmam Ali filmde Amr bin As'ı İmam Rıza Filminde Memun'un veziri Fazl'ı seslendirmiştir. kendisine ve çalışma hayatında başarılar.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica