Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İbrahim Erkal

İbrahim Erkal

Doğum Yeri : Narman, Erzurum

Doğum Tarihi : 10 Ekim 1966

Ölüm : 2017-05-11

Eğitim : Lise

Hakkında : Liseden sonra Ankara’da Musa Eroğlu Müzik Eğitim Merkezi’nde solfej ve nota dersleri almaya başladı. Askerliğini 1987–88 yıllarında İstanbul Kalender Ordu Evinde solist olarak bitirdi ve Erzurum’a geri döndü. Ancak kısa bir süre sonra bir pantolon bir ceket bu defa başka amaçlarla İstanbul’un yolunu tuttu. (1989) İstanbul’da Nişantaşı‘nda garsonluk yaparken bir yandan da “Telden Dile Müzik Merkezi”nde eğitimine devam etti. 1991 yılında Piyanist ve Udi olarak sahneye çıkmaya başladı.Kleberson

30 Eylül 2019 01:27

güzel sarkilari vardi iki tanede dizide oynadi özelikle canisi dönemem insafsiz kücücügüm ve erzuruma gel sarkilari güzeldir nur icinde yatsin

Cevap Yaz

Göztepe

30 Mayıs 2017 22:22

Çok güzel şarkıları vardı Canısı şarkısıyla şöhret oldu gerisi geldi Sırılsıklam ve diğerleri . 90'lı yıllarda çok iyi çıkış yakaladı malesef o elim rahatsızlıktan kurtulamadı Allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

mmansuryıldırım

18 Mayıs 2017 16:16

İbrahim erkal 90 lar da şarkıcı olarak epey popülerdi oynadığı dizi ve tv filminde de oyuncu olarak fena değildi ama ne oldu bilmiyorum çoktan beri hem şarkıcı hemde oyuncu olarak yoktu keşke bu arada bir show proğramı sunsaydı 49 yaşında ölmesi çok üzücü allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Cevap Yaz

AlınYazısı

18 Mayıs 2017 15:41

Güzel şarkıların iyi yürekli insanıydı hep 90 lardaki şarkılarıyla anılacak. Nur içinde uyusun.

Cevap Yaz

KOD ADI

13 Mayıs 2017 06:37

mekanı cennet olsun.gerçekten efendi ve düzgün bir insandı.

Cevap Yaz

ElBLanKo

12 Mayıs 2017 21:40

Gerçekten çok iyi bir ses sanatçımızdı. Böyle veda etmek çok üzücü. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Sevenlerine, ailesine ve tüm sanat camiasına başsağlığı diliyorum.

Cevap Yaz

Sinemaagresif

12 Mayıs 2017 12:39

Ne yazık ki olmadı. Acı haberini aldık dün İbrahim Ağabeyin. Böyle mi olacaktı seni de böyle erken mi uğurlayacaktık sonsuzluğa ? Böyle vakitsiz ve erken bir yaşta. Canısı'nı kaybettik. Sırılsıklam ,Yalnızım , Yazık Bana ,A Bebeğim, De Get Yalan Dünya ve hiç birimizin dilinden düşürmediği sevgiliye söylenebilecek en anlamlı Canısı ile adamlığı ve duruşuyla her daim hatırlayacağımız güzel insan sen bizim kalplerimize öyle bir dokunduk ki seni unutmak kolay mı hiç?Ne acı ki Rabbim sana henüz kokusuna dahi doyamadığın bir melek hediye etmişken sen onu bırakıp gittin.Her daim sevilecek ve hatırlanacaksın. Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun. Canısı hep kalplerimizde olacak. Seni her daim özlemle anacağız.

Cevap Yaz

Aslan42902

10 Mayıs 2017 23:39

Allah şifasını versin inşallah iyileşir

Cevap Yaz

Sinemaagresif

10 Mayıs 2017 12:54

Arkadaşlar vefat etti deniliyor ama tedavi gördüğü hastanenin yöneticisi "İbrahim Erkal'ın bugün yapılan tetkiklerinde beyin ölümünün gerçekleştiği tespit edildi. Erkal'ın yaşam destek ünitesine bağlı olarak kalp ve diğer organlarının hayati fonksiyonları devam ettiriliyor. Biyolojik olarak öldüğünü söyleyemeyiz yaşam destek ünitesine bağlı olarak kalp ve diğer hayati fonksiyonlarının devam ettirildiğini söyledi. Yani bence böyle bir vaziyette vefat etmiş demek doğru mu bilemedim. Neye inanacağımı bilemiyorum açıkçası.Allah'tan ümit kesilmez. Ama çok fazla bir bilgi kirliliği var. İnşallah vefat etmemiştir zira kendisi çok değerli ve değeri pek bilinememiş önemli bir kişiliktir. Güzel sesi ve şarkılarıyla dokunmadığı bir gönül kalmış mıdır? Çocukluğumuzu onun şarkılarıyla geçirdik. Onu kaybetmiş olmak çocukluğumuzdan da çok şey kaybetmiş olmaktır bence. Allah yardımcısı olsun sevenlerine bağışlasın. Gerçekten başımız sağ olsun demek istemiyorum . İnşallah doğru bir haber değildir bu.

Cevap Yaz

Kaptan34

10 Mayıs 2017 09:59

Allah rahmet eylesin hep hatırlanacak

Cevap Yaz
Yandex.Metrica