Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


ccaann35

12 Eylül 2007 09:51

oda b.mustafa gibi.izmirli olduğu için ağzıyla kuş tutsa yaranamıyor.olsun sadom biz koca karşıyakada bilge, ben ve sado aynı takımı tutan 3 kişiydik.seni öpüyorum sadom .yolun açık olsun.

Cevap Yaz

ccaann35

27 Ağustos 2007 16:42

benim ortaokul lise ve maç arkadaşım .arkadaşımı yeni keşfettim.onunla irtibat kurmak isterim.bence süper herşeyiyle.hellal olsun arkadaşıma.inşallah bu satırları oda okur.beni tanır.ipucu karşıyaka.telleşmek umuduyla

Cevap Yaz

vanyadayı

7 Haziran 2007 11:44

filmografisindeki sehnaz tango, yedi numara, erkekler aglamaz, kursun yarasıve son olarak keyifle izledigimiz yemin. gercekten cok basarılı kişilikli yapımlar.. yonetmenin başarısının devamını diliyorum..

Cevap Yaz

emresefer

18 Şubat 2007 18:10

Çok iyi bir yönetmen inşallah ilerleyen zamanlarda daha iyi mevkilere gelir...

Cevap Yaz

vranofca

30 Ocak 2007 01:11

Önceleri iyi bir arkadaş, iyi futbolcu, mert insan, simidini paylaşan dost canlısı biri idi, sonra bir baktık ki bizim arkadaşımız kocaman bir yönetmen, sinemacı olmuş... Sado arkadaş seninle gurur duyuyoruz.. Çiğli\'den Kemal Uzunkaya, Göksel Kocabıyık, ve Yücel ...

Cevap Yaz

ahmetderebasi

11 Aralık 2006 01:52

sado hocam daima başarılısın en büyük karşıyaka kaf sın kaf

Cevap Yaz

nüktedan

7 Eylül 2006 23:06

Hulki beye yazdığım gibi siz müthiş ikilisiniz ekibinizle beraber ,Sdullah bey uğurböcekleriniz yedi numara ve kısa devre oyuncularını bizlerden başka kimseyle paylaşmayınız.Çok güzel bir bütün oluşturuyorsunuz.Gerekirse sizinle elimdeki senaryolarımiçin görüşebiliriz.Kandiliniz mübarek olsun kendinize iyi bakın.senantuna@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.Teşekkürler.

Cevap Yaz

actor_hakan

28 Ağustos 2006 19:25

Merhaba sevgili Sadullah hocam.Öncelikle sizin gibi harika bir insan ile tanıştığıma ve daha sonrasında sizin gibi çok iyi bir rjisör ile çalıştığım için kendimi çok şanslı sayıyorum...Çalıştığınız tüm projelerinizin başarısı tartışılmaz...Bende sizin bu projelerinizin birin de yer aldığımdan dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum.Yeni projeleriniz de size başarılar diliyorum ve yine dilerim ki bol ödüllü projeleriniz olur...( Oyuncunuz Hakan YILDIRIM ) Canımsınız benim ya Sadullah hocam )

Cevap Yaz

YEDIGOLLER

10 Mart 2006 01:34

kıymeti bilinmeyen iyi bir yönetmen

Cevap Yaz
Yandex.Metrica