Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tuvana Türkay (Tuvana Türkay)

Tuvana Türkay

Doğum Yeri : istanbul

Doğum Tarihi : 3 Ekim 1990

Eğitim : Beykent Ü. Radyo Televizyon

Ajans : Aslı İslamoğlu Agent & Management

Hakkında : 3 Ekim 1990 doğumlu olan Tuvana Türkay İstanbul, Üsküdar’da Bulgaristan göçmeni ve Rizeli bir annesinin kızı olarak dünyaya gelmiştir. İstanbul Koleji’nden mezun olan Tuvana Türkay eğitimine Beykent üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde devam etti. Kamera karşısına erken yaşta geçen Tuvana Türkay ilk kez 9 yaşında reklam filmlerinde oynamaya başladı. Oyunculuk, şan ve diksiyon dersleri alan Tuvana Türkay, 2014 yılında Kara Para aşk dizisinde rol aldı ve son olarak 2015 tarihli Güvenrin Uçuverdi filminde oynadı. Tuvana Türkay bunların dışında Eksik Sayfalar, Esir Sultan, Yer Gök Aşk, Nakş-ı Dil Sultan, Ayrılık, Cumhur Cemaat yapımlarında yer aldı.Sinemakralı1

28 Şubat 2020 07:45

Fena bir oyuncu değil güzelliği ile kurtarıyor fazla göze batmıyor.

Cevap Yaz

mansurx

26 Ağustos 2016 19:31

Tuvana türkay yetenekli,güzel,çekici ve iyi bir oyuncu olsa da malesef baş role gitmiyor daha doğrusu dizilerde baş role gitmiyor örnek olarak oyunbaz dizisindeki saf mahalle kızı rolü kendisine uygun değildi zaten dizi tutmadı fettan,şımarık,kıskanç şehirli kız rollerine daha uygun başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

mnrkrnt344

6 Kasım 2014 08:33

bu güzellik çok güzell güzelliğine bayıldıımm...

Cevap Yaz

t_rex

27 Eylül 2011 00:58

inanılmaz müthiş bir güzellğe sahip. makyajsız çok daha güzel. hanımefendiye buradan tavsiyen gözlerine  sürme çekmesin.gözler doğal çok daha güzel.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica