Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


benimlesöyleyarışmas

23 Nisan 2019 13:31

Benimle Söyle Şarkı yarışmasının jürileri: Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Orçun Sünear, Melihat Gülses, Gür Akat, Cenk Bıyık, Metin Arolat, Dj Nikki Wild, Sinem – Didem Balık, Emrah Günka ya, Çiğdem Doğu, Su Doğan, Caner Çalışır, Nebi Birgi, Hüseyin Rızacan Durmuş Kağıt, Yelda Kırçuval, Nuri Harun Ateş, Gülçin Ergül, Çağatay Akman, Can Oflaz, Genco Ecer, Ödül Turan, Seçil Gür, Ekin Su, Eylül Çekirge.

Cevap Yaz

mansurx

16 Ekim 2016 19:13

Enis arıkan yetenekli iyi bir oyuncu genco dizisiyle tanındı bu dizide kötü adam rolünde başarılıydı sonra nedense komedi tarzı rollerde gördük oyunculuğa hiç ara vermemesi artısı ama oda malesef bir türlü çıkış yapamayan popüler olamayan oyunculardan umarım bundan sonra o beklenilen çıkışı yapar başarılar dilerim.

Cevap Yaz

seri_fe

21 Mart 2012 14:05

Çok başarılı bir performans sergiliyor.Çok etkileyici ve başarılı bulduğum bu oyuncunun ileride kendine sağlam bir yer edinecdeği kanaatindeyim :)

Cevap Yaz

capone

20 Eylül 2008 10:33

Genco adlı fantastik dizide canlandırdığı karakter yüzünden adı yeni Nuri Alço'ya çıkmıştır

Cevap Yaz

ogasavara_28

13 Ocak 2008 19:50

ii bir oyuncu  ilerde daha ii olur inş

Cevap Yaz

enis-genco

29 Temmuz 2007 12:01

Enis ARIKAN 'ı cok seviyorum Genco yuda onun icin izliyorum Sinema hayatında basarilar diliyorum

Cevap Yaz

#gülin

8 Haziran 2007 06:13

Sana çay demlesem gelir misin?Şeklindeki cümleyi söylerken kızların ekrana yapışmasına neden olan insan.Sırlar Dünyası oyuncusu...

Cevap Yaz

neslihan_unlu

19 Mart 2007 08:33

NESRİN in aldığı bir tiyatro biletiyle başladı hamlet serüveni ; ve 6 haftadır duraksız sürüyor en ön koltuklarda.... her defasında başka bir tat veriyor aynı oyun geçen haftalara inatla .......... çok başarılısın ışığın var ve kendini sadece role veriyorsun sahnede farklı bir havan var duruşun ve mimiklerinle ... hangi yönünden bahsetsem bilmiyorum sevgili ali turca .... ama umarım başarın daim olur ...

Cevap Yaz

MEltEM_85

9 Mart 2007 20:20

Sevgili dostum nüans ajans Nesrin :) Enis\'i senin tiyatro davetinle keşvettik bir kez daha, Hamlet\'te.. Kendisi, başarısı, eğitiminin getirisini ve de yeteneği gerçekten yadsınamaz.. Harika bir oyuncu! Tuhaf Bir Aile\'de de inanılmaz zor replikleri olan bir yetenek sergilemiş.. Henüz çok genç.. Sahnede olduğu gibi kameralar karşısında da yetenekli bir oyuncu.. Bunu zaten Ali TURKA karakterinde de yeterince çıplak bir gözle gördük ve beğendik.Umuyorum ki yine bir çok projede adından fazlasıyla söz ettirecek.. Çünkü oyunculuğu bir harika.. Başarılar HaMLeT.. :))

Cevap Yaz

nuans ajans

19 Şubat 2007 17:07

tekrar merhabalar dün yine enisin oyununu izledim tuaf bir aileyi bir kez daha taktir ettim kendisini çok beğendim her pazar 15 de mutlaka izleyin sizde,hamlet te her çarşamba 20 30da müjdat gezen sahnesinde be her hafta izliyorum:)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica