Yılmaz Ekmekçi

Gerçek Adı A.YILMAZ EKMEKÇİ
Doğum Yeri Giresun
Eğitim Durumu İstanbul İktisadi Ticari Bilimler Akademisi, İşletme Bilimleri Finans Uzmanlığı Bölümü

Yapımcı (57)

Son Yorumlar (9)

melika87 26 Ağustos 2016 17:36:07

Problemler karşısında çözüm odaklı çalışan, bilgiyi aktarmaktan sıkılmayan, başka başka fikirlere saygı duyan, pratik zekası ile stresli iş hayatımızı oldukça kolaylaştıran kişi .. Hocam , hocamız. Bu sektörde yolunuz Yılmaz Bey ile kesiştiyse gerçek ten çok şanslısınızdır.

yılmazöztürk avatar yılmazöztürk 13 Kasım 2014 23:45:50

sevgili yılmaz ekmekçi ile aşktan kaçılmaz dizi setinde tanıştık ve bir hafta kadar mardin de kaldık. mesleğine bu kadar uyumlu bir insan azdır bence. çalışması insanlara yaklaşımı ve sohpeti ile mükemmel bir insan kendisine başarılar diliyorum....

erolozlevi 24 Şubat 2014 13:23:04

10

Yılmaz Ekmekçi, her yönetmenin ihtiyaç duyduğu yapımcı. Problem çözücü, zeki, babacan, anlayışlı ve destekçi karakter yapısı sayesinde setin tüm stresini üstüne alır. Çıkan yada çıkabilecek tüm sorunlarda bir abi gibi arkanızda hissedeceğiniz kişilik tir kendisi. Diğerlerinin aylarca kafa yorup, saatlerce süren görüşmelerle oluşturduğu kastı 20dk'da kurar, 10dk da onaylatır, eh artık gerisi size kalmıştır. Malın iyisinden, kadrajın güzelinden anlar. Oyuncunun yeteniklisini, ekibin temizini bulur. Doğruyu, iyiyi ve güzeli sever, kötüyle işi olmaz. Türk sinemasının kurumsallaşmasında emeği büyük. Sevgi ve saygıyla anılacaktır.

Yandex.Metrica