Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mehmet Gürhan (Mehmet Sezai Gürhan )

Mehmet Gürhan

Doğum Tarihi : 25 Kasım 1962

Eğitim : İstanbul Belediye Konservatuarı,Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Yüksek Bölümü

Ajans : Sihirli Anahtar

Hakkında : İstanbul Belediye Konservatuvarı’nı bitirdikten sonra Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Yüksek bölümünü tamamladı. 1975 yılından itibaren İstanbul Şehir Tiyatroları’nda görev alan Mehmet Gürhan birçok tiyatro oyununda rol aldı. Aynı zamanda televizyon ve sinema yapımlarında oyuncu; reklam yapımlarında da oyuncu ve seslendirme sanatçısı olarak bulundu.Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünde sahne dersleri ve Diyalog Anlatım İletişim A.Ş. eğitim kurumunda uzun yıllardır hem spiker - sunucu adaylarına hem de bireysel, kurumsal ve özel eğitimlere katılan öğrencilere ses, nefes kullanımı, diksiyon, fonetik, oyunculuk ve konuşma alanlarında dersler vermektedir.

Resimler



mmansuryıldırım

1 Haziran 2017 06:47

Mehmet gürhan yetenekli ve iyi bir oyuncu olmasına rağmen popüler olamayan oyunculardan ayrıca ses tonu da iyi ve iyi bir dublaj sanatçısı eltiler de iyi öyle bir geçer zaman ki de kötü rolde de başarı ile oynadı yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz.

Cevap Yaz

erakman

14 Mart 2015 19:05

Muhtesem bir oyuncu ve bir o kadar da etkileyici sese sahip olan biri.Daha fazla yapimda oluyor olmasi gerek.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

21 Aralık 2011 02:14

...evet, bende aynı düşünüyorum pembe panter senin gibi... ilk aklıma gelen de bi örnek Cevat KURTULUŞ vari oyuncular bi' bakıyorsun ki, filmi alıp sürüklase etmiş! Sözkonu sanatçı ve kadın bartneride aynı frekansta adeta.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

13 Nisan 2011 04:31

Bu sanatçıya ben 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' diziden sıkı sıkıya takip te ediyorum. Pembe panter arkadaşında yapmış olduğu bu yorumu bayağı bi dikatimi çekti. Bence, öyle fazla göze'de hoş gelen bi oyuncuymuş edasında gözükmese bile, derin bir oyun etkisi bıraktığıda bir gerçek insan üzerinde...  

Cevap Yaz

Halil Güneşli

7 Temmuz 2008 10:31

eltiler dizisindeki roluyle çok beğendim bir oyuncudur. keşke eltiler dizisi bitmeseydi de daha çok izleyebilseydik böle değerli oyuncuları

Cevap Yaz

emrahcakmak

29 Eylül 2007 19:38

yıldızların altında filminde harika oynadı güzel bir oyuncu değeri bilinmeyenlerden

Cevap Yaz

huseyinkar

29 Mayıs 2007 16:15

Gerçekten, ülkemizin yetiştirdiği çok iyi oyuncularımızdan biri.

Cevap Yaz

erkinnn

16 Mart 2007 23:32

müthiş. Onunun oyunculuğuna laf edecek kadar küstah olamam. Bu gün oyununu izledim çok beğendim. Tanışamadım ama Türkiye\'nin kıymetini bilemediği ender oyunculardan.

Cevap Yaz

brageo

21 Ekim 2006 19:50

sahnede bir harika... ama nedense beyazperdede kendisine pek rastlayamadık:(

Cevap Yaz
Yandex.Metrica