Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


SarpBayhan

25 Temmuz 2015 02:07

Son olarak Bursa'nın yerel kanallarından Bursa ASTV'de bir program yapmıştır. Doksanlı yıllarda Kral TV'de VJ olarak çalışmış ve o dönem yayınladığı klipler, dış görünüşü, okuduğu şiirleriyle çok popüler bir isim olmuştur.

Cevap Yaz

enigmacuture

14 Ağustos 2009 18:47

Yakup Ekin ve Lara destekli pop albümü "Zurna" fena değildi. En azından bu albümle dost ve düşmanlarını tanıdı. Oyunculuğuna denecek bir şey yok ama "Zurna" şarkısının klibi sanırım Hollanda'da bile yayınlansa veto yerdi. Yasakçı olmak ya da denetlemek ne kadar kötü olsa da bu klip cidden bir insanlık faciasıydı.

Cevap Yaz

Sasha

7 Haziran 2009 12:07

iyi biri olduğunu düşünüyorum ama türkiye için fazla marjinal..bunun zorluğunu yaşıyorr..

 

Cevap Yaz

bltszlk

18 Nisan 2009 10:36

BÜLENT ÇARIKÇI.Ses tonu tarzı kadın gibi.Ayrılsak da Beraberiz de güzel oynuyordu.BAŞARILAR DİLERİM

Cevap Yaz

enigmacuture

4 Şubat 2009 13:17

"beni küçük görene bakın ne de büyük(!) diye başlayan şarkı ve devamında bülent şöyle diyor: " yaptığım albümle insanların kadar ucuz ve sığ olduklarını gördüm. elimde kocaman bir yalan yumağı kaldı. herkes sahte ve oyuncu." evet herkes sahte ve oyuncu. yııllarca vj"lik yap pek çok insanı meşhur et reklemını yap ama onlar sana sırt çevisinler kötü bir durum. bülente destek olan iki isim ise sevgili lara ve yakup ekin.

Cevap Yaz

tinal

31 Aralık 2008 15:03

KENDİSİNİN YEŞİLÇAM FİLMLERİNDE DE OYNADIĞINI BİLİYORUM, HATTA BİR SAHNESİNİ HATIRLIYORUM: EMİNÖNÜNDE ÇEKİLMİŞ BİR SAHNE İDİ EĞER FİLMİ YENİDEN SEYREDERSEM SİZLERİ BİLGİLENDİRMEK, BANA ONUR VERECEKTİR.

Cevap Yaz

Halil Güneşli

23 Ağustos 2008 13:56

son filmi dışında hep başarılı projelerde kısa ve yan rollerde de olsa oynamış, djlık dışında yıllarını bu işe vermiş vasatın üstünde oyuncu adayı, bizimkiler dizisinde yer aldığını burda öğrendim, bu aralar zurna isimli single albümü çıkarttı, ne diyelim hayırlı işler :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica