Furkan Kızılay

Gerçek Adı Furkan Kızılay
Namı Havuç
Doğum Tarihi 30 Kasım 1990
Doğum Yeri İstanbul
Eğitim Durumu Kadir Has Üniversitesi Sistem Mühendisliği

Biyografisi

Türk dizi film oyuncusu ve şarkıcı. Çocuklar Duymasın adlı TV dizisindeki Emre (Havuç) karakteri ile ünlenmiştir. Sinema filmleri ve TV dizilerinin yanı sıra reklamlarda da rol almaktadır. Ayrıca 2009 yılında "Aşksın Sen" adlı albümü çıkarmıştır. 2010'da çekimlerine yeniden başlanan Çocuklar Duymasın dizisinde Emre (Havuç) karakterini yeniden canlandırmaya başlamıştır.Eğitimini Kadir Has Üniversitesi Enformasyon Teknolojileri bölümünde sürdürmektedir.

Oyuncu (17)

Son Yorumlar (20)

ekahyaoglu 23 Aralık 2017 15:29:04

9

Çok başarılı bir oyuncu

SarpBayhan avatar SarpBayhan 27 Mart 2017 02:08:43

Bütün çocuk oyuncuların başına gelen gün gelip unutulma belki Furkan'ın da başına geldi yada geliyordu ki çocuklar duymasının yeni bölümleri yetişti imdada. Bence de TGRT ve ATV'de yayınlanan çocuklar duymasındaki sevimliliği kalmamıştı. Artık büyüdü Bu yıl Survivor ünlüler takımında bir şeyler yapmaya çalışıyor. Belki bir şekilde medyanın gündeminde kalmayı başarıyor ama kendisine tavsiyem okulunda başarılı olup üzerine de akademik kariyer yapmasıdır.

mansurx avatar mansurx 10 Ocak 2017 00:06:40

7

Furkan kızılay yetenekli,sempatik iyi bir oyuncu hayal köy dizisi ile tanındı çocuklar duymasın dizisiyle popüler oldu şarkıcılık ve sunuculukta yaptı hannas karanlıkta saklanan filminde de fena değildi şimdi survivor ile yeniden kendini gündeme geti rme şansı yakaladı çocuk oyuncuların genelde başarısız olduğunu düşünürsek hala oyunculuğa devam etmesi bile adını hatırlatması bile başarı sayılır adada başarılar dilerim.

Yandex.Metrica