Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mahperi Mertoğlu

Mahperi Mertoğlu

Doğum Yeri : Ankara

Doğum Tarihi : 4 Nisan 1969

Eğitim : Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Edebiyatı Lisans, Yeditepe Üniversitesi İngiliz Edebiyatı Yüksek Lisans

Hakkında : İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncusu. Oyunlarından bazıları: M.Butterfly, Bir Atın Öyküsü, Kuyruklu Yıldız Altında, Hasır Şapka, Suç ve Ceza.

Resimlermansurx

26 Eylül 2016 06:10

Şaşıfelek çıkmazı dizisinde aysun metiner ile abla kardeşi oynuyorlardı evde kalmış seda rolünde iyiydi kabuslar evi son dans filminde kötü gelin ve melekler korusun dizisinde mualla rolünde de fena değildi deli dolu yada delimsirek kadın rollerinde daha başarılı yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz.

Cevap Yaz

Mr.Rcmnt

25 Eylül 2016 21:15

''Şaşıfelek Çıkmazı''nın evde kalan zavallı ablası Seda'ydı benim için ve o kadar çok gülerdim ki kendisine anlatamam... TV'de gördüğüm her an durur bakarım hala... Geçtiğimiz günlerde saçma sapan bir diziye de onun sayesinde katlandım... :) Çook seviyorum kendisini... Başarılı bir oyuncu...

Cevap Yaz

melisrenan

20 Şubat 2009 12:02

melekler korusun dizisinde gördüğümden beri yüzü tanıdık ama nerden gördüğümü bi türlü hatırlayamamıştım, meğer şaşıfelek çıkmazı'ndanmış. iyi bi oyuncu.

Cevap Yaz

enigmacuture

16 Ocak 2009 10:41

kültür düzeyi de hat safhada. zeki şey.

Cevap Yaz

WANSUTTA

1 Şubat 2008 19:05

sinematürk olmasaydı göztepe orta okulundan tanıdığım mahperi yi yolda görsem tanımazdım.başarılar diliyorum seyfi YAZICI

Cevap Yaz

cansu.demir24

17 Temmuz 2007 08:51

Çok güzel bir yüzü var gercekten...

Cevap Yaz

huseyinkar

29 Mayıs 2007 16:05

Şehir Tiyatrosundan epey takip ettiğim bir oyuncu.Oyununa kendini veren biri.Dizileride hoş.Özellikle Şaşıfelek Çıkmazındaki dizi performansı mükemmel.Çok iyi yerlerde göreceğimiz bir oyuncumuz.Lütfen tiyatrolara gidelim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica