Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


fdts

25 Ekim 2009 09:32

çok sevdiğim başarılı bir oyuncu.

Cevap Yaz

pavlon

17 Temmuz 2009 11:59

"Hicran Yarası"na, yeni bir heyecan kattığınız kesin. Başarılarınızın artarak devamını diliyorum.

Cevap Yaz

fe

13 Şubat 2007 16:43

Nihan Aslı Elmas\'ı çok daha fazla görmek istiyoruz. Özellikle baskın - dominant karakterlerde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Kod Adı adlı dizide şansa gördüm ama nedense dizide çok az rolu vardı. Nihan Aslı Elmas, oynadığı her dizide - filmde en az başrol kadar görünmesi gerekiyor. Kendisini 5 Vakit gibi sanatsal, kaliteli yapıtlarda görmek istiyoruz. Hem fiziği + hem oyunculuğu ile başarılı olan nadir bir tiyatrocu.

Cevap Yaz

merkodem

13 Şubat 2007 16:23

Kınalı Kar\'dan hatırladığımız SUMRU\'yu artık yok denecek kadar az görüyoruz. Onu ciddi projelerde görmek istiyoruz. Sadece onu değil tüm başarılı, bu işin eğitimini almış karakterleri görmek istiyoruz. Başarısız oyuncularla donanmış tv dizilerinden ötürü artık tv izlemez hale geldik. Sanırım haftada oynayan dizi sayısı ortalama 50 adet. İzlenebilir dizi sayısı 2 yoktur. Her sektörde olduğu gibi profesyonellerle çalışalım...

Cevap Yaz

cupid

3 Ocak 2007 19:42

Kınalı Kar\'dan tanıdığımız hırçın kız. Bence dizideki en ilginç karakterdi. Kınalı Kar\'dan sonra bir senedir kendisini izleyememişken bir de baktık ki Beş Vakit gibi sanatsal ağırlıkta bir sinema filmiyle karşımıza çıktı. Filmin pastoral havasına o kadar güzel uymuştu ki, seyirci olarak çok beğendik desem abartmış olmam sanırım. Kod Adı dizisindeki rolü çok kısıtlı kalmış. Bence dizide çok daha fazla ön planda olmalı, hatta casus rolü bile harika olabilirdi senaryo yazanlar alışveriş listesi yapar gibi bölümlere el atmasalar daha ne Nihanlar kazanacağız...

Cevap Yaz

sebser

5 Aralık 2006 19:23

trtde yayınlanan çiçegi büyütmek dizisinden beri takip ediyorum.canlandırdığı farklı karakterlerle de ne kadar başarılı olduğunu ispat ediyor.özellikle 5 vakit filmindeki performansına bayıldım.kod adı dizisinde kendisine haksızlık edildiğini düsünüyorum.(ayrıca dudaklarıçok seksi)en kısa zamanda tiyatroda da görmek istiyorum.

Cevap Yaz

kagan kustutan

1 Aralık 2006 16:48

Kınalı Kar dizisiyle ekranın parlayan yeni yıldızları arasındaydı. Başarılı oyunculuğuyla oldukça dikkat çekmişti. Beş Vakit filminde de kendisini izleme fırsatı bulduğumuz Nihan Aslı Elmas\'ı yeni projelerde de görmek istiyoruz. Özellikle yeteneksiz saçma sapan mankenlerle dolu dizilerde tiyatro eğitimli isimlere rastlamak artık çok zor oldu. Umarız bu eleştiriler tüm yapımcılarca okunuyordur.

Cevap Yaz

jaguar

1 Ağustos 2006 16:34

5 vakit filmini seyretmedim.evet benim dizisindeki karakterini beğenerek seyrediyorum.oyuncu larak üstün performansa sahip oldugu için kendisini tebrik eder,dahada çok ekranlarda görmek isterim.

Cevap Yaz

zoran

29 Temmuz 2006 19:10

kameraya çok yakışıyor ve iyi bir oyunculuğu var.kendisini çok beğenerek izliyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica