Acun Ilıcalı

Doğum Tarihi 29 Temmuz 1969
Doğum Yeri Erzurum
Eğitim Durumu Kadıköy Anadolu Lisesi

Oyuncu (18)

Son Yorumlar (29)

SarpBayhan avatar SarpBayhan 14 Mart 2019 01:48:24

Acun Ilıcalı başarılı bir yapımcı başarılı bir medya patronu olarak ön plana çıkan bir isim. Muhabir olarak neredeyse sıfırdan başladığı meslek hayatında biraz aklını kullanarak birazda şansının yardımıyla önemli mevkilere gelmiş yetenekli bir kişi. Ilıcalı bugün önemli bir yapımcı halinde sadece Türkiye'de değil dünyanın farklı yerlerinde de format alabilen ve yarışmalar yapan birisi. TV8 kanalının da sahibidir aynı zamanda. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.

mansurx avatar mansurx 27 Kasım 2016 12:44:48

4

Acun ılıcalı show tv de spikerdi sonra acun firarda proğramını yaptı sonra inanılmaz bir yükselişle kanal sahibi olacak duruma geldi yurt dışında tutmuş proğramları türkiye ye uyarladı bana itici gelen biri pek başarılı bulmuyorum yani tutmuş projele ri türkiye de yeniden yapmak bir başarımı kendi orijinal bir projesi yok.

mimarsinan avatar mimarsinan 17 Mayıs 2016 21:29:22

1

İşini iyi biliyor, izleyicisini artırmayı iyi biliyor, iyi kazanıyor, kimi insanımızı eğlendiriyor da. Yani kendi ölçeğinde çok başarılı. Peki, verdiklerinin özü var mı, akılda kalıyor mu, mesajı sağlam mı? Saatler boyu izletirken Allahaşkına kim ne öğreniyor, kim hafızasına hangi bilgiyi nakşediyor. On sene önceki Acun nerde ? Kendisi dahi kendisine şaşırıyordur. Ama biliyor ki bu seyirci tipiyle müşterisi hiç azalmayacaktır. Acun çok başarılıdır, hem de çok.

Yandex.Metrica