Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


vatansever10

16 Nisan 2015 23:00

düttürü dünya filminde saçlarına çiçek dökülüyor dıye ve klarneti kötü çalıyor dıze kızan sanatçı.....

Cevap Yaz

cansu.demir24

17 Temmuz 2007 08:16

Kesinlikle size katılıyorum. Kanal degişince her dizinin basına gelen bu dizinin (Bizim Evin Halleri) de basına geldi, kalite düstü. Ayrıca Rikkat karakterini bozdular, eskiden böyle degildi. Sebnem Hanım sesi ve oyunculuguyla basarılı bir isim.

Cevap Yaz

huseyinkar

29 Mayıs 2007 16:48

Kesinlikle haklısınız.Ama bu bence kanaldan kaynaklanıyor. Trt de iken dizi çok efendiydi.Diğer kanala geçince biraz terbiye sınırlanı zorlamaya başladı.Seviyede düşme oldu. Bizde dizinin tüm halleriyle eski izleyicisiyiz ve Rikkat önceki bölümlerde böyle bir karaktere sahip değildi.Kanalla birlikte oyuncuların karakterleride değişti. Bunun yanında gerçekten mükemmel bir oyuncu ve ses. Ankaraya gittiğim dönemlerde mutlaka onları görmek için tiyatroya giderim.TRT nin yada KanalTürk ün bu diziye el koymasını bekliyorum.Saygılarımla Hüseyin...

Cevap Yaz

kolyecim67

30 Mart 2007 21:47

Çok başarılı çok hoş.. Bizim Evin Halleri dizisi senaristlerine sesleniyorum. böyle naif bir karakteri şirret bir kadın haline getirip bizi germeye ne hakkınız var? Umarım yorumlarımız önemsenir. Kendisine başarılar diliyorum.Hisar Buselik dizisinde canlandırdığı karakter de çok güzeldi.

Cevap Yaz

#gülin

7 Eylül 2006 17:31

Dublaj sanatçısı olduğunu bilmiyordum ama düşününce aklıma geldi.Birçok yerde sesi tanıdık geliyor.ÇOK BAŞARILI BİR OYUNCU.

Cevap Yaz

rikkat

27 Haziran 2006 16:51

trt de yayınlanmış hisarbuselik dizisinde vegeçen yıl show tv de şifre dizisindede rol aldı aynı zamanda 25 yıldır dublaj sanatçısı dır. altan erkekliden efe adlı bir oğlu vardır ankara sanat tiyatrosu kökenlidir pekçok oyununda oynamıştır

Cevap Yaz
Yandex.Metrica