Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


bltszlk

29 Ağustos 2019 12:51

Kız halıyken daha güzeldi.Erkek halini hiç beğenmedim.

Cevap Yaz

VisualStudio

23 Mart 2018 10:11

emret komutanımdaki foto fato rolüyle tanıdığımız oyuncudur. emret komutanım haricinde ses getiren bir projede bulunmamıştır. zamanın güzel oyuncularındandır

Cevap Yaz

Mansuryıldırım

3 Ocak 2016 19:12

Rüzgar erkoçlar 2002 yılından beri bu piyasada olsada hep emret komutanım dizisindeki foto fato olarak akılda kaldı kısaca vasat bir oyuncu.

Cevap Yaz

delikadir39

2 Mart 2013 23:10

Yatacak yeri yok.Allah'ın verdiğini beğenmedi.Koca bir sıfırı hak etti.

Cevap Yaz

Göztepe

26 Şubat 2013 12:25

Emret Komutanım dizisinde Alay'ın fotoğrafçı kızı rolüyle tanıdığım oyunculuğu fena olmayan güzel bir aktristti. Bayağı dizi ve filmlerde rol almıştır. Fakat ne yazıkki bu güzel aktristimiz uzun süren tedavilerin ardından ameliyatla cinsiyet değiştirip erkek oldu :). Gündem'ede bomba gibi düştü yeni ismi Rüzgar Erkoçlar oldu. Türkiye'de sanat camiasında bazı ünlüler ameliyatla erkekten kadın olmuştur. Fakat Nil Erkoçlar bir ilki gerçekleştirdi Türkiye'de ilk defa sanat camiasında bir bayan ameliyat'la erkek oldu. Basına verdiği demeçlerde "Kendisini erkek gibi hissettiğini bu ağırlığı taşıyamadığı için yaptığını. Ameliyat sonrası ruhuyla bedenini 26 yıl sonra birleştirdiğini söyledi." Ne diyelim garip bir olay hayırlı olsun kendi tercihidir bizede saygı duymak düşer. Son olarak Nil Erkoçlar cinsiyet değişimi sonrası erkek olduktan sonra. Rüzgar Erkoçlar adını aldı ve askere gitme ihtimali var giderse vatana millete hayırlı olsun :).

Cevap Yaz

anelka39

8 Ağustos 2012 19:27

biraz itici dursada ekranda oyunculuğu fena sayılmaz

Cevap Yaz

Konyali_ERSIN

12 Ekim 2009 17:50

Onu ilk 'Bütün Cocuklarim' dizisinde gördüm ve cok begenmistim. Hep öyle tarz rollerde görmek isterim kendisini. Asker veya Aksiyon roller yakismiyor. Ona en cok Drama-Aile konulu rollerde yakisiyor. Ve basarilarinin devamini diler, oyunculuk hayatinda insallah bizlerle uzun süre beraber olur. Saygilar sevgiler bizden :)

Cevap Yaz

chagi

26 Ocak 2009 00:54

oynadığı herhangi bir yapımı izlemedim (molped reklamı dışında) ama "bütün çocuklarım" dizisi çekilirken (yıldız teknik üniversitesi medikosunda) fenalaşmıştı ve müdahale etmiştik. ne zaman bu kızı görsem aklıma hep o hali geliyor, sanki her zaman hastaymış gibi hissedip üzülüyorum. garip ama benim hayalimde hep böyle canlanıyor nil erkoçlar ve sürekli bir "geçmiş olsun" deme isteği beliriyor içimde... hatta:

geçmiş olsun be :)

Cevap Yaz

EMRE SAN

6 Ocak 2009 20:25

suadıye lısesınden arkadsım benım gercekten cok basarılısın bravoo hatırladınmı emre san :D:D:D

Cevap Yaz

izmirmania

29 Ağustos 2008 14:05

Çok tatlı, çok sempatik orası tamam da bir insan hiç mi rol yapamaz yaa bu kadar mı yapamaz:)))

Cevap Yaz
Yandex.Metrica