Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tülay Günal (Tülay Günal)

Tülay Günal

Doğum Yeri : Kastamonu

Doğum Tarihi : 9 Eylül 1970

Eğitim : Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro BölümüAyderben

7 Mart 2016 16:52

Sinema ve dizi oyunculuğu haricinde büyük tiyatro sanatçısı. Genco Erkal ile ''Ben Bertolt Brecht'' oyununda, mükemmel..

Cevap Yaz

mansuryıldırım

8 Eylül 2015 05:55

Sis ve gece filmi ve asi dizisinde iyi performanslar göstermişdi asi dizisiyle ünlendi ama aynı başarıyı bir daha sinema ve dizide gösteremedi yetenekli güzel iyi bir oyuncu sanırsam tiyatroya ağırlık verdi son zamanda iyi bir tiyatrocu ayrıca umarım sinema ve dizilerde yeniden görürüz.

Cevap Yaz

seyirci06

24 Aralık 2008 05:50

tiyatroda da televizyonda da çok iyi. aklıyla oynuyor. yuvadan bir kuş uçtuda inanılmaz oynuyordu. ama ne senaryoydu, ne diziydi o da. ne olduysa kaldırıverdi trt.

Cevap Yaz

lilyumzamanı

1 Eylül 2007 11:45

sadece yuvadan bir kuş uçtu dizisinde izledim onu.çok başarılıydı.özellikle dizide yazar kadınla yaptığı konuşmalar beni çok etkilemişti.bir de kocasıyla kumayı yatak odasına götürürken içim çok burkulmuştu.çok iyi bir diziydi bu kadar kısa sürmemeliydi.

Cevap Yaz

rettly

11 Ağustos 2006 23:08

Olağanüstü bir aktris... Sahnede adeta devleşiyor. Jean Dark\'taki müthiş performansıyla haluk bilginer ve güven kıraç ı gölgede bırakmıştı onu sahnelerde gördüğümüz kadar kaliteli yapımlardada görebilirsek hem türk sineması yeni bir yüz kazanmış olur hemde seyrine doyulmaz bir oyunculuk dehasını görmüş oluruz:)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica